PUNKT W PASAŻU BIELAKA CZYNNY w godz.: 11:00 - 16:00 (od poniedziałku do piątku)
Data: ZAPRASZAMY !
Miejsce:


Koncert Walentynkowy - O MIŁOŚCI PÓŁ ŻARTEM PÓŁ SERIO - UWAGA !!! Koncert przeniesiony na 25 października 2022 r. !!!!
Data: 25 października 2022 r. (NIE: 14.02.2022 !)
Miejsce: Centrum Kongresowe ICE KrakówRynek Główny 9 (Pasaż Bielaka)
31-042 KRAKÓW

/+48 12/ 422-89-45
/+48 12/ 421-23-43

/+48 12/ 422-66-97

biuro@filmotechnika.com.pl
PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW

Najświeższe informacje również na: facebook.com/filmotechnikabilety


PUNKT W PASAŻU BIELAKA CZYNNY w godz.: 11:00 - 16:00 (od poniedziałku do piątku)
Data:ZAPRASZAMY !
Cena:
 
 

POPOŁUDNIE ZE STRAUSSEM - Wieliczka 2022
Data:27 sierpnia 2022 r. (sobota)
Godzina:16:00
Miejsce:Aula Zespołu Szkół Muzycznych w Wieliczce, ul.Dembowskiego 2
Cena:

50 zł

 

Popołudnie ze Straussem

Uwagi:

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszmy wszystkich wielbicieli muzyki wiedeńskiej na kolejny koncert z cyklu "Popołudnie ze Straussem", który odbędzie się 27.08. 2022 r. o godz.16.00 w auli Zespołu Szkół Muzycznych w Wieliczce, przy ul. Dembowskiego 2.

W świat najpiękniejszych arii i duetów operetkowych, musicalowych, operowych, pieśni neapolitańskich, walców, polek skomponowanych przez Johanna Straussa oraz innych XIX wiecznych kompozytorów wprowadzą Państwa znakomici artyści:
Yuliya Ponomar (sopran), Sławomir Naborczyk (tenor) oraz Orkiestra Straussowska Obligato pod dyr. Jerzego Sobeńko. Oprócz pięknej muzyki w mistrzowskich wykonaniach będzie dużo ciekawych opowieści związanych z muzyką oraz dobrego humoru, który zapewni nami prowadząca program Jolanta Suder. Jeżeli chcą Państwo spędzić ciekawe sobotnie popołudnie z wielką muzyką w mistrzowskim wykonaniu...

Zapraszamy!


Koncert Musicalowy "NA ORBICIE SERC"
Data:28 sierpnia 2022 r.
Godzina:19:30
Miejsce:Zamek Królewski na Wawelu, Dziedziniec Arkadowy
Cena:

110 zł, 130 zł, 150 zł (w zależności od miejsca)

Koncert Musicalowy "Na Orbicie Serc"

 

Uwagi:
Szanowni Państwo

Z radością pragniemy Państwa powiadomić, że 28 sierpnia 2022 roku (ostatnia niedziela wakacji), o godz.19.30 w niepowtarzalnej scenerii Zamku Królewskiego na Wawelu, na Dziedzińcu Arkadowym, odbędzie wyjątkowy koncert musicalowy pt. „Na Orbicie Serc”, który wykona czołówka polskich solistów, będących odtwórcami głównych ról światowych musicali, realizowanych przez Teatr Muzyczny ROMA oraz inne Teatry Muzyczne w Polsce. Podczas musicalowego wieczoru zabrzmią najbardziej znane i porywające fragmenty takich dzieł jak: Romeo i Julia, Moulin Rouge, Bulwar Zachodzącego Słońca, Dzwonnik z Notre Dame, Evita, Koty, Grease, Nędznicy, Skrzypek na dachu, Deszczowa Piosenka, Mamma Mia, Taniec Wampirów oraz Upiór w Operze. Śpiewać będą: Edyta Krzemień, Anita Steciuk, Weronika Bochat-Piotrowska, Damian Aleksander i Tomasz Steciuk.
Grać będzie, uwielbiana przez publiczność, Orkiestra Straussowska OBLIGATO pod batutą Jerzego Sobeńko. Całość programu dopełnią niepowtarzalna, naturalna sceneria Zamku, ciekawe opowieści, piękne stroje oraz choreografia solistów, co bez wątpienia uczyni koncert niezapomnianym widowiskiem. Czeka Państwa niezwykle emocjonujący wieczór.
 
Bilety do nabycia: Filmotechnika, Rynek Gł.9 - Pasaż Bielaka
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !
 

 


Och Teatr - spektakl "SŁONECZNI CHŁOPCY"
Data:05 września 2022 r.
Godzina:17:15 i 20:15
Miejsce:Opera Krakowska, ul.Lubicz 48
Cena:

150 zł, 130 zł, 120 zł, 100 zł (w zależności od miejsca)

 
teaser
Uwagi:
"SŁONECZNI CHŁOPCY"

To historia dwóch zapomnianych aktorów, którzy swoimi skeczami przez lata rozbawiali publiczność całego kraju, skupiając przed telewizyjnymi ekranami całe rodziny. Postrzegani jako nierozłączny duet, w rzeczywistości nie mogą znieść swojego towarzystwa. Od lat pozostają skłóceni, nie utrzymując kontaktu. Pewnego dnia otrzymują intratną propozycję powrotu do studia telewizyjnego ze swoim legendarnym popisowym numerem. Ostatni raz wystąpić razem. Czy wygrają wzajemne animozje czy potrzeba bycia w centrum uwagi? A może jednak nie mogą bez siebie żyć?

SŁONECZNI CHŁOPCY są spektaklem jubileuszowym Cezarego Żaka, który w 2021 roku obchodził swoje 60. urodziny oraz Artura Barcisia, świętującego swoje 65. urodziny.

ZAPRASZAMY !

 


Teatr Capitol "KIEDY KOTA NIE MA..."
Data:25 września 2022 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Kino KIJÓW, al.Krasińskiego 34
Cena:

139 zł (rząd 7)

 

Uwagi:

Kiedy kota nie ma...

"Kiedy kota nie ma..." istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli.

Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? - odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez !

(Materiały promocyjne organizatora)

Kiedy kota nie ma... obsada

Mildred: Katarzyna Skrzynecka / Viola Arlak

Ethel: Maja Barełkowska / Anna Gornostaj / Cyntia Kaszyńska / Halina Bednarz

Humphrey: Wojciech Wysocki / Piotr Zelt / Jakub Wieczorek

George: Jacek Lenartowicz / Piotr Cyrwus 

Shirley: Aleksandra Grzelak / Magdalena Wróbel / Marta Bryła / Agata Puterko

Jennifer: Marta Wierzbicka / Aneta Zając / Maria Dejmek / Michalina Sosna 

Kiedy kota nie ma... twórcy

Tekst: Johnnie Mortimer & Brian Cooke
Reżyseria: Andrzej Rozhin
Scenografia i kostiumy: Joanna Pielat - Rusinkiewicz
Przekład: Klaudyna Rozhin

ZAPRASZAMY !

 

 


Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca MAZOWSZE im.T.Sygietyńskiego pod dyr.J.Bonieckiego
Data:02 października 2022 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

120 zł

 

Koncert Zespołu MAZOWSZE

Uwagi:

Zespół „Mazowsze” należy do największych na świecie zespołów artystycznych, sięgających do bogactwa narodowych tańców, piosenek, przyśpiewek i obyczajów. Nazwa zespołu wywodzi się od centralnego regionu Polski – Mazowsza, jednak repertuar „Mazowsza” szybko rozszerzył się o folklor innych regionów. Dziś w dorobku zespołu znajdują się opracowania sceniczne 42 z nich.

Zespół  "Mazowsze” zachwyca młodością, wigorem, profesjonalizmem i kolorem. W repertuarze Zespołu znajdują się opracowania folkloru z 42. regionów Polski. Podczas jednego koncertu podziwiać można około 20. z nich. Kostiumy różnią się nie tylko pochodzeniem, ale też bogactwem zdobień i materiałami, z których są wykonane. Nawet ważący 14 kg kostium łowicki potrafi zawirować w tańcu niczym lekki tiul.

Niepowtarzalność artystyczna zespołu to synteza jego własnych przymiotów oraz wartości nagromadzonych przez wieki w kulturze narodowej, u których podstaw leży prosta sztuka ludowa w uszlachetnionej, wysublimowanej formie, nie pozbawiona przy tym prawdy, szczerości i prostoty pierwowzorów. Do tych samych źródeł sięgali najwięksi polscy artyści, jak Fryderyk Chopin, Karol Szymanowski podkreślając istotę narodowej tożsamości.

Styl „mazowszański” to ciepło delikatnej stylizacji, uwypuklającej urodę autentyku, zarówno w odniesieniu do muzyki, jak i do choreografii czy kostiumu. Folklor prezentowany przez zespół na scenie staje się sztuką o największej wartości, sztuką o wielkim ładunku emocjonalnym.

Pierwsze sukcesy zagraniczne uświadomiły potrzeby i oczekiwania publiczności. Słowo „Mazowsze” stało się hasłem wywoławczym, utożsamianym z nieznanym dla cudzoziemców krajem i kulturą, zaś dla Polonii stało się synonimem patriotyzmu i ojczyzny.

Z uwagi na ogromne bogactwo repertuarowe i działalność na rzecz ochrony dziedzictwa kulturowego „Mazowsze” uznawane jest za zespół narodowy.

Jerzy Waldorff, wybitny krytyk muzyczny, nazwał „Mazowsze” perłą w koronie Rzeczypospolitej. To stwierdzenie najpełniej oddaje rangę i wartość Zespołu, który od 70 lat porywa publiczność na całym świecie, pełniąc zaszczytną funkcję Ambasadora Polskiej Kultury.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Koncert Walentynkowy - O MIŁOŚCI PÓŁ ŻARTEM PÓŁ SERIO - UWAGA !!! Koncert przeniesiony na 25 października 2022 r. !!!!
Data:25 października 2022 r. (NIE: 14.02.2022 !)
Godzina:19:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

90 zł, 110 zł, 130 zł, 150 zł (w zależności od miejsca)

Szanowni Państwo,
z przykrością informujemy, że ze względu na problemy zdrowotne solisty oraz utrudnienia związane z przylotem solistów z zagranicy Koncert Walentynkowy. O miłości pół żartem pół serio zostaje przeniesiony na 25 października 2022 r .
Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.
 
Zakupione bilety zachowują ważność, możliwy jest również zwrot biletów.

 

Koncert Walentynkowy - O miłości pół żartem pół serio - Bilety na koncert

Uwagi:

Koncert Walentynkowy - O miłości pół żartem pół serio

Walentynki to dla jednych okazja do świętowania swojego kwitnącego uczucia, dla innych pretekst do zjedzenia dodatkowej porcji lodów, a dla nas to kolejny powód, aby zaprosić państwa do ICE Kraków na wspaniały koncert! Koncert oczywiście o miłości, ale będzie pół żartem pół serio, więc wieczór zapowiada się przyjemnie.
O sercowych wzlotach i upadkach śpiewać będą znakomici soliści Natalia Rubiś-Krzeszowiak, Krystian Krzeszowiak, Anita Maszczyk, Tomasz Tracz, którzy na scenie wcielą się w najbardziej znanych bohaterów operetek Lehara, Kalmana czy Straussa. Zdając sobie sprawę, że MIŁOŚĆ bywa tematem nieco skomplikowanym zaprosiliśmy Gościa Specjalnego, który przeprowadzi Państwa po tej meandrycznej krainie. Będzie to znany artysta kabaretowy, improwizator i dramatopisarz Szymon Jachimek.
Operetkowe arie i duety oraz przedwojenne piosenki zabrzmią w niezwykłych aranżacjach zespołu Banaszkiewicz Ensemble.

Cz. I

 1. J. Hrebinka, F. Hermann: Oczy czarne
 2. E. Kalman: Księżniczka czardasza, aria Boniego Dosyć basta
 3. J. Strauss: Noc w Wenecji, Wierność co to, to nie
 4. F. Lehar: Giuditta, Kto me usta całuje
 5. F. Lehar: Kraina uśmiechu, aria Twoim jest serce me
 6. F. Schubert Serenada
 7. F. Lehar: Paganini, duet Nikt nikogo nigdy tak nie kochał
 8. F. Lehar: Cygańska miłość, czardasz Kiedy skrzypki grają
 9. E. Kalman: Księżniczka czardasza, duet Co się dzieje, oszaleję
 10. E. Kalman: Hrabina Marica, duet Ach jedź do Varasdin

Cz. II

 1. H. Wars, E. Schlechter: Umówiłem się z nią na dziewiątą
 2. E. Kalman: Hrabina Marica, duet Gdy blaskiem gwiazd
 3. J. Offenbach: Perichola, Aria ze śmiechem
 4. V. Monti - Czardasz
 5. E. Kalman: Księżniczka czardasza, duet Tłumy fraków
 6. F. Lehar: Paganini, aria Miłość to niebo na ziemi
 7. L. Dalla: pieśń Caruso
 8. J. Brahms - Taniec węgierski nr 5
 9. J. Petersburski, E. Schlechter: piosenka Maniusiu ach!
 10. G. Verdi: Traviata, Libiamo

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Narodowy Balet Ukrainy VIRSKI
Data:26 października 2022 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Nowohuckie Centrum Kultury , ul.Jana Pawła II 232
Cena:

130 zł

 

Uwagi:

Narodowy Balet Ukrainy VIRSKY

Wspaniałe choreografie ludowych tańców, które w niezwykły sposób przedstawiają tradycję i piękno Ukrainy, łączą folklor z akrobatyką i tańcem klasycznym.

Jeden z najlepszych zespołów artystycznych świata! Już w chwili swego powstania w 1937 r. wzbudzał olbrzymie emocje wśród widzów, nie tylko za sprawą artystycznej awangardy i wizjonerskich pomysłów, ale przede wszystkim prezentując perfekcjonizm na najwyższym poziomie. Tradycyjne tańce w nowych choreografiach: „Hopak”, „My z Ukrainy”, otrzymały ponadczasowy status niedoścignionego wzoru łącząc folklor z współczesnością, przy użyciu niepowtarzalnego kolorytu, ekspresji i dynamiki...

(Materialy promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Gwiazdy Matropolitan - ALEKSANDRA KURZAKOWA i ROBERTO ALAGNA
Data:28 LISTOPADA 2022 R.
Godzina:19:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

BILETY DO NABYCIA WKRÓTCE !!! FILMOTECHNIKA PASAŻ BIELAKA (tel:12/421-23-43) !!!

-parter / rząd 16: 750 zł/os.

-balkon 2E / rząd 6: 400 zł/.

-balkon 2G / rząd 4: 250 zł

 

 

 

Uwagi:

Szykuje się nie lada gratka dla wszystkich miłośników opery!

 

Gwiazdy Metropolitan Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna wystąpią w ICE Kraków.

 

Koncert będzie wielkim świętem muzyki wypełnionym najpiękniejszymi ariami i duetami z oper wielkich kompozytorów – między innymi Verdiego czy Pucciniego. Nie zabraknie również popularnych pieśni z repertuaru kompozytorów polskich, włoskich i francuskich, które doskonale odzwierciedlają nieprzeciętny talent i błyskotliwość operowej pary.

 

Gwiazdy wpuszczą nas również za kulisy swojego życia artystycznego i zdradzą kilka operowych sekretów. Rozmowy poprowadzi znakomita dziennikarka,– Marzena Rogalska.

(Materiały promocyjne organizatora)


SERDECZNIE ZAPRASZAMY 1


Prezentowane informacje mają charakter orientacyjny
i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa.

Tworzenie stron - Fabryka Stron Internetowych Sp. z o.o. CMS - FSite

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij