MARCIN DANIEC - One Man Show
Data: 17 listopada 2019 r.
Miejsce: Auditorium Maximum UJ, ul.Krupnicza 33


Opera Verdiego NABUCCO
Data: 27 listopada 2019 r.
Miejsce: Centrum Kongresowe ICE KrakówRynek Główny 9 (Pasaż Bielaka)
31-042 KRAKÓW

/+48 12/ 422-89-45
/+48 12/ 421-23-43

/+48 12/ 422-66-97

biuro@filmotechnika.com.pl
PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW

Najświeższe informacje również na: facebook.com/filmotechnikabilety


Koncert "WRÓĆ DO SORRENTO"
Data:26 października 2019 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

100 zł, 120 zł, 130 zł, 140 zł (w zależności od miejsca)

Obraz może zawierać: 6 osób, uśmiechnięci ludzie, tekst


 

Uwagi:

Szanowni Państwo

Z przyjemnością pragniemy powiadomić, że 26 października 2019 r. (sobota) o godz.18.00, w Centrum Kongresowym ICE Kraków, odbędzie się premiera koncertu pt. „Wroć do Sorrento”, w wykonaniu znanych i uwelbianych przez publiczność artystów, których zobaczymy w zupełnie nowym repertuarze. Śpiewać będą:  Monika Węgiel,  Agnieszka Koziarowska, Monika Biedermann-Pers, Jakub Oczkowski, Piotr Karzełek i  Sergio Bettas (Włochy, IT). 

Solistom towarzyszyć będzie znakomita Orkiestra OBLIGATO pod dyr. charyzmatycznego Jerzego Sobeńko, która oczaruje nas specjalnie na ten dzień przygotowanymi utworami instrumentalnymi. W programie koncertu znajdują się piękne i porywające arie i duety operetkowe, pieśni neapolitańskie, greckie, hiszpańskie i latynoskie. Usłyszymy, między innymi: Spanish Eyes, Wróć do Sorrento, Greckie wino, O sole mio, Grek Zorba, Hijo de la Luna, Il Mondo, Killing me Softly, Cheek to cheek, To All The Girls I'Loved Before..., czy porywające tango La Paloma i Ole Guapa. Całość dopełnią układy choreograficzne, specjalne wizualizacje oraz aranżacja świateł, co spowoduje, że koncert będzie miał charakter widowiskowy. Program poprowadzą jego autorzy – od wielu lat współpracujący ze sobą - duet sceniczny – Jolanta Suder i Jerzy Sobeńko. Z całą pewnością przeżyją Państwo niezapomniany, pełen humoru i nieziemskich emocji wieczór.

Serdecznie zapraszamy.

Bilety są już w sprzedaży:

Filmotechnika, Rynek Główny 9 (Pasaż Bielaka, tel.12/421-23-43, 12/422-89-45)

ZAPRASZAMY !


Royal Russian Ballet "JEZIORO ŁABĘDZIE"
Data:21 października 2019 r.
Godzina:17:00 i 20:00
Miejsce:Teatr im. Juliusza Słowackiego
Cena:

145 zł (Balkon II piętro)

Uwagi:

Jezioro łabędzie RRB Kraków 21.10.19


Bajkowa opowieść "Jezioro łabędzie" połączona z genialną muzyką jednego z najwybitniejszych kompozytorów – Piotra Czajkowskiego wprowadzi każdego widza w piękny, magiczny świat baletu klasycznego.

 

ZAPRASZAMY !


MAYDAY Poland "20 YEARS MAYDAY POLAND"
Data:10 listopada 2019 r.
Godzina:18:00 - 08:00
Miejsce:Katowice Spodek
Cena:

179 zł (przedsprzedaż)

200 zł (w dniu koncertu)

 

 

Uwagi:

Przed nami historyczna edycja Mayday Poland!
✔️ 27 Artystów z całego świata
✔️ 3 sceny pełne soczystych brzmień
✔️ 14h muzyki non-stop
✔️ oraz wielki powrót Westbama do katowickiego Spodka!
Świętuj z nami Mayday Poland "20 Years" 10.11.2019

20 lat temu wszystko się zaczęło...
Muzyka elektroniczna "działała" w podziemiu. Imprezy organizowane były w klubach w Warszawie, Krakowie lub Szczecinie. Pojęcie "rave" nie istniało. To wszystko zmieniło się 10. listopada 2000 r. - wraz z MAYDAY.

Pierwsza edycja MAYDAY była imprezą ponadczasową i nowatorską, stała się prekursorem dla sceny muzyki techno i wywarła niesamowite wrażenie: na olbrzymim parkiecie w katowickim Spodku 3.500 miłośników euforycznie przeżywało nowe brzmienie. Rok później MAYDAY gościło już dwukrotnie więcej fanów i utworzyło nową kulturę młodzieżową, która dla wielu stała się stylem życia a impreza MAYDAY w Polsce stała sie ważną częścią historii muzyki techno.

Przez te wszystkie lata, przez katowicki Spodek przewinęło się dziesiątki tysięcy fanów. Przed nami 20-ty jubileusz MAYDAY! Nadszedł czas ponownie spotkać się z dawnymi idolami i poczuć ducha z początkowych edycji, który przeniknie przez mury Spodka! Zapraszamy w podróż naszym wehikułem czasu. Zaczarujcie chwile i ożywcie wspomnienia, bo te które przynoszą radość, zostają z nami na zawsze!

20 edycja to ważny moment, wielkie wyzwanie i ogromne przedsięwzięcie. Gwarantujemy muzyczne emocje, genialny Line Up, techniczną perfekcję, skumulowaną siłę laserów, światła i najlepszego dźwięku!

10 listopada w Katowicach wystąpią najlepsi z najlepszych, legendarni i znani na całym świecie DJ'e, artyści z pierwszych edycji i nowatorskie Live Acty.

Nie spoczniemy na laurach. Zastój to zawsze krok do tyłu. Chcemy spotykać się z Wami na kolejnych edycjach MAYDAY w Polsce bo wspólnie jesteśmy architektami sukcesu, któremu na imię MAYDAY!

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Koncert Galowy "OD CHOPINA DO KILARA"
Data:11 listopada 2019 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Teatr im. Juliusza Słowackiego
Cena:

160 zł, 140 zł, 120 zł, 60 zł, 50 zł (w zależności od miejsca)

 

Koncert Galowy

 

Uwagi:

KONCERT GALOWY "OD CHOPINA DO KILARA" - Teatr im.J.Słowackiego !

 

Występują:

Ewa ROMANIAK (śpiew)

Yuliya PONOMAR (sopran)

Witold WRONA (tenor)

Sebastian MARSZAŁOWICZ (bas)

Ireneusz BOCZEK (fortepian)

Orkiestra Straussowska OBLIGATO pod dyr.Jerzego SOBEŃKO

Scenariusz i prowadzenie: Jolanta SUDER

 

ZAPRASZAMY !

 


Narodowy Balet Kijowski "JEZIORO ŁABĘDZIE"
Data:11 listopada 2019 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

100 zł, 120 zł, 140 zł (w zależności od miejsca)

 

 

Uwagi:

Jezioro Łabędzie - opis

Dawno temu, za siedmioma górami , za siedmioma rzekami... Tak zaczyna się niejedna bajka i legenda o zaklętych osobach w zwierzęta. Temat baletu zaczerpnięty jest z różnych legend o dziewczynie zaklętej w ptaka, występujących w mitologii greckiej i folklorze baśniowym wielu krajów Europy i Wschodu.

Akcja rozgrywa się w nieokreślonej epoce, w jakimś zakątku Europy. - Z okazji dnia pełnoletności księcia Zygfryda odbywa się festyn, młodzież wiejska bawi się i tańczy w obecności dworu. Księżna oznajmia synowi , że jutro będzie musiał wybrać narzeczoną spośród przedstawionych mu na balu panien. Zygfryda martwi decyzja matki. By oderwać go od smutnych myśli, przyjaciele proponują wyprawę na polowanie. W dali widać stadko przylatujących łabędzi. - Skalisty brzeg jeziora. Zjawia się stado łabędzi z królową na czele. Przyjaciel księcia Benno z towarzyszami celują z łuku do ptaków. Przybiega Zygfryd, przymierza się do strzału, gdy nagle staje przed nim królowa Odetta. Oczarowany jej pięknością książę nie pozwala strzelać do ptaków i odprawia myśliwych. Ze wszystkich stron otaczają go białe łabędzie, Odetta wyjaśnia księciu ich tajemnicę: zły czarownik Rotbard zamienił ją i jej towarzyszki w łabędzie, które tylko o północy nad brzegiem jeziora mogą przybierać ludzką postać. Zaklęcie to może jedynie złamać szczere uczucie człowieka, który nigdy jeszcze nie wyznał nikomu miłości...

(Materiały promocyjne organizatora)

 

ZAPRASZAMY !


Spektakl "KOLACJA POŻEGNALNA"
Data:11 listopada 2019 r.
Godzina:17:00 i 19:15
Miejsce:Teatr Bagatela, Kraków
Cena:

80 zł, 100 zł, 120 zł,  (w zależności od miejsca)

 

Uwagi:

Tytułowa kolacja pożegnalna to wystawna kolacja na cześć osoby, której organizatorzy wieczoru chcą się pozbyć ze swojego otoczenia. Rozmach jaki temu towarzyszy ma być dowodem na to, że zaproszony gość był im bliski. Oczywiście zaproszona osoba nie ma pojęciu w jakim celu została zaproszona!
Podczas wizyty  gospodarze- Pierre i Clotilde robią wszystko aby gość czuł się wyjątkowo: wspominają dawne czasy, otwierają drogie wino i są przemili. Jednak Didier, w tej roli fantastyczny Janusz Chabior w pewnym momencie orientuje się o co w tym wszystkim chodzi…
Sytuacja wymyka się spod kontroli, gospodarze czują się podle, choć  Pierre (Piotr Gąsowski) z wdziękiem próbuje ratować sytuację, w której się znaleźli.
Co z tego wyjdzie? Czy Didier wybaczy fałszywym przyjaciołom, czy Pierrowi i Clotilde wystarczy determinacji w poprowadzeniu intrygi do końca?
Wszystko się okaże na scenie.

Inteligentna francuska komedia, mistrzowsko zagrana i wyreżyserowana dostarczy Państwu wyśmienitej zabawy !

Obsada: Małgorzata Foremniak, Janusz Chabior, Piotr Gąsowski

Przedstawienie przeznaczone dla widzów od lat 15

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


"BEREK, CZYLI UPIÓR W MOHERZE 2"
Data:17 - 18 listopada 2019 r.
Godzina:16:00 i 19:00 (17.11 niedziela) oraz 17:30 i 20:15 (18.11 poniedziałek)
Miejsce:Teatr im. Juliusza Słowackiego
Cena:

70 zł, 80 zł, 120 zł, 130 zł, 140 zł  (w zależności od miejsca)

Uwagi:

"Berek, czyli upiór w moherze 2"

Kultowy „Berek” powraca, a wraz z nim nasi ulubieni bohaterowie – Anna i Paweł, czyli para sąsiadów, których kiedyś połączyła nienawiść. Dziś, kiedy oboje odłożyli na bok swoje uprzedzenia, wzajemna niechęć zamieniła się w sympatię. Dobra zmiana – bez dwóch zdań! Może nawet za dobra… Kiedy bezustanna, intensywna obecność Anny w życiu sąsiada doprowadza jego związek do rozpadu, Paweł postanawia coś z tym zrobić i znaleźć sąsiadce inne zajęcie.

Co skutecznie odwróciłoby od niego uwagę starszej pani?

Oczywiście mężczyzna! Problem w tym, że Anna, powodowana wyrzutami sumienia, wpada na niemal identyczny pomysł i rozpoczyna poszukiwania nowego partnera dla Pawła. Szykują się więc dwie randki w ciemno!

Co z nich wyniknie?

Sprawdźcie sami! Niespodziewane zwroty akcji, doskonały humor i dobra zabawa gwarantowane!

Obsada: Ewa Kasprzyk, Maria Niklińska, Daniel Olbrychski, Antoni Pawlicki, Kamil Kula, Łukasz Płoszajski/Damian Kulec

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


MARCIN DANIEC - One Man Show
Data:17 listopada 2019 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Auditorium Maximum UJ, ul.Krupnicza 33
Cena:

110 zł

Daniec3_internet
Uwagi:
Występ MARCINA DAŃCA w najnowszym programie ONE MAN SHOW !!!
Marcin Daniec to artysta, który fenomenalnie potrafi wcielać się w przeróżne postacie, naśladując i przejaskrawiając ich cechy. Aktor na scenie umiejętnie zmienia się z małego chłopca w zagorzałego kibica sportowego, przy czym pojawia się uśmiech i łzy radości nawet na najbardziej kamiennych twarzach. Daniec w swoich skeczach stara się nie umieszczać treści politycznych, natomiast wiele uwagi poświęca temu co znajduje się wokół przeciętnych obywateli. Przedstawienie Marcina Dańca to także piosenka, która nakłania do refleksji i ubogaca występ.
(Materiały promocyjne organizatora)
ZAPRASZAMY !

 


Spektakl Teatru Ateneum "CESARZ"
Data:13 stycznia 2020 r. (spektakl przeniesiony z dn.18.11.19)
Godzina:17:30 i 20:30
Miejsce:Opera Krakowska, ul.Lubicz 48
Cena:

80 zł - 140 zł (w zależności od miejsca) - Bilety zakupione na spektakl w listopadzie 2019 zachowują ważność na 13.01.2020 !!!

 

Uwagi:

Teatralna adaptacja słynnej książki Kapuścińskiego. Kiedyś „Cesarz” był czytany jako aluzja do totalitarnego „czerwonego dworu”, a i dziś także może odsyłać do aktualnej rzeczywistości… Ale Cesarz zawiera przesłanie uniwersalne, bo portretuje ludzkie ambicje, niemoc, strach, ale też niegodziwość, dwulicowość i podłość. Doskonale rozumiejący się zespół aktorski, podążający za myślą reżysera stanowi wielką siłę przedstawienia. Publiczność chwyta w lot aluzje do współczesności i śmieje się gęsto, choć chwilami ten śmiech zamiera na ustach…

Obsada: Marian Opania, Maria Ciunelis, Julia Konarska, Dorota Nowakowska, Wojciech Brzeziński, Tomasz Schuchardt, Janusz Łagodziński

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


 

 

 


Spektakl teatralny " BLEF"
Data:24 listopada 2019 r.
Godzina:16:00
Miejsce:Kino Kijów Centrum, al.Krasińskiego 34
Cena:

95 zł

 

Uwagi:

SPEKTAKL TEATRU KAMIENICA "BLEF"

(wyłącznie dla widzów dorosłych)

Stanisław (Jan Wieczorkowski) i Krzysztof (Adam Serowaniec) czekają na spotkanie z Jackiem, aby mogli przypieczętować strategiczną dla ich pozycji w firmie umowę. Zamiast zaprzyjaźnionego biznesowego partnera, w gabinecie zjawia się jednak Hanna (Katarzyna Ankudowicz). Zimna taktyka kobiety pozostaje zagadką nawet dla Władysława (Marcin Perchuć) - najwyższego rangą managera.

Słodko – kwaśna komedia odsłania kulisy korporacyjnego piekiełka. "Blef" jest teatralną, niezwykle wciągającą kalkulacją zawodowych zysków i moralnych strat.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAAPRASZAMY !

 


GRAŻYNA BRODZIŃSKA i JEJ GOŚCIE CZ.2
Data:24 listopada 2019 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Teatr im. Juliusza Słowackiego
Cena:

95 zł, 150 zł, 175 zł, 260 zł (w zależności od miejsca)

Uwagi:

Grażyna Brodzińska i jej goście część 2 w Krakowie

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert, w podczas którego wystąpi niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej, obdarzona niezwykłą siłą wyrazu, czarująca osobowością – Grażyna Brodzińska. W najnowszej odsłonie koncertu artystce towarzyszyć będą utalentowani soliści reprezentujący różne gatunki i style muzyczne, m.in. wybitny artysta musicalowy – Janusz Kruciński, pochodzący z Michigan wokalista oraz mistrz fortepianu – Drew De Four czy wirtuoz skrzypiec i multiinstrumentalista – Bogdan Kierejsza.

Oprawę muzyczną zapewni orkiestra CREO pod batutą Mateusza Walacha z gościnnym udziałem Giuseppe Gimeliiego. Wieczór wypełnią dźwięki muzyki klasycznej, musicalowej, rozrywkowej oraz piosenki ze światowego repertuaru! Wydarzenie swoimi występami uświetnią również finaliści Pucharu Świata w Rock & Rollu akrobatycznym: Natalia Kręgiel i Bartosz Szpulecki oraz Aleksandra Batko i Marek Nowak.

Podczas koncertu będzie można posłuchać m.in.: przepięknego „Adagio” Albinonego oraz wzruszającego „Caruso” Lucio Dally. Zabrzmi utwór „La vie en Rose” oraz „Tango Jalousie”. Rozrywkowe brzmienie przybliży eurowizyjny zwycięzca „Rise like a Phenix” oraz włoskie „L’immensita”. Nie zabraknie także przebojów w latynoskim klimacie, m.in. „Siboney” oraz „Besame Mucho”. Wisienką na torcie będzie mistrzowski „Czardasz Montiego” oraz dość nietypowy „Walc Minutowy”.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


RUSSIAN NATIONAL BALLET "KOSTROMA"
Data:25 listopad 2019 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Opera Krakowska, ul.Lubicz 48
Cena:

150 zł

Russian National Ballet - Kostroma - Bilety na spektakl teatralny

Uwagi:

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt poinformować Państwa, że jeden z najlepszych zespołów świata – RUSSIAN NATIONAL BALLLET KOSTROMA ponownie odwiedzi Polskę w listopadzie. Po wielkim sukcesie ubiegłorocznych występów zorganizowaliśmy tournée na bis, na Państwa życzenie, bo jak wszyscy pamiętamy, nie dla wszystkich chętnych wystarczyło biletów. Zespół ten to najlepsza wizytówka rosyjskiej sceny na równi z baletem Moisiejewa, Bieriozką i Krasnojarskiem.

Zespołem kierują wielcy artyści światowych scen: Elena i Yury Tsarenko oraz Maria Veshkina, a główną ideą, jak im przyświeca jest kultywacja tradycji i wychowywanie młodych pokoleń w szeroko pojętej kulturze i tolerancji.

Program prezentowany przez RUSSIAN NATIONAL BALLET, zawiera bogatą historię Rosji pokazaną przy pomocy różnych technik scenicznych. Połączenie lirycznych szkiców z elementami baletu klasycznego, starożytnej epopei rosyjskiej oraz tańca współczesnego ukazuje wspaniałe dziedzictwo wielu pokoleń i narodów. Na scenę wyjdzie 50 wybitnych artystów z niezliczoną ilością kolorowych kostiumów i rekwizytów – to będzie wielkie, niepowtarzalne show. Feria barw i bogactwo dźwięków przeniosą Państwa w inny świat, to będzie niezwykła podróż w czasie, liryczna i nostalgiczna a zarazem ekspresyjna i pełna wigoru i spektakularnych efektów. Gwarantujemy wspaniałe przeżycia!

ZAPRASZAMY !


Opera Verdiego NABUCCO
Data:27 listopada 2019 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

70 zł, 90 zł, 130 zł, 160 zł (w zależności od miejsca)

 

NABUCCO - Bilety

 

Uwagi:

Nabucco to jedna z pierwszych oper Verdiego, która już od dnia premiery 9 marca 1842 roku w La Scali przyniosła kompozytorowi niezwykły sukces i sławę. Fenomen tego arcydzieła związany jest ściśle z historią Włoch, których północne prowincje właśnie w tym okresie były pod panowaniem Austrii, a Verdi - gorący patriota całym sercem popierał aktywnie działające ruchy wolnościowe.

Główną osią akcji opery jest bowiem dążenie narodu żydowskiego do uwolnienia się spod jarzma Babilończyków.

Analogie były czytelne, wzniosła muzyka Verdiego porywała publiczność do burzliwych demonstracji patriotycznych a przepiękne Va pensiero... stało się nieformalnym hymnem Włoch.

W Polsce po raz pierwszy Nabucco wykonano w 1850 roku we Lwowie oraz w 1852 r. w warszawskim Teatrze Wielkim. Po wojnie, w maju 1983 roku Nabucco wystawiła Opera Śląska we wspaniałej interpretacji Napoleona Siessa, a Va pensiero... śpiewane zza krat ze wzniesionymi rękami, podczas trwającego wciąż stanu wojennego, było szalenie przejmującym akcentem.

Słynna opera Giuseppe Verdiego Nabucco! W rolę tytułową wcieli się znany polskiej publiczności z koncertów Verdi Gala Giulio Boschetti. W widowisku operowym w roli Abigail wystąpi Silvia Rampazzo. Towarzyszyć im będzie chór Opery Polskiej oraz Roncole Verdi Orchestra.

Scenografia przygotowana na potrzeby widowiska jest inspirowana starożytną Bramą Isztar, której charakterystyczną cechą jest ogromna feria barw zastosowana w jej dekoracji. Uzupełnienie stanowić będą nasycone kolorami stylizowane kostiumy.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Koncert 10 TENORÓW
Data:14 marca 2020 r. (UWAGA ! koncert przeniesiony z dnia 01 grudnia 2019 r. !!!)
Godzina:18:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

110 zł, 120 zł, 140 zł (w zależności od miejsca)

10 Tenorów - Bilety na koncert

10 Tenorów - Centrum Kongresowe ICE Kraków !

UWAGA ! Koncert 10 TENORÓW przeniesiony z dn.01 grudnia 2019 r. Filharmonia Krak.  na dzień 14 MARCA 2020 r. Centrum Kongresowe ICE Kraków !!!

Zmiana terminu koncertu nastąpiła z uwagi na remont Filharmonii Krakowskiej !!!

Bilety odebrane na dn.01 grudnia 2019 r. Filharmonia Krak.  można wymienić na aktualne tj.14 marca 2020 r. ICE Kraków w miejscu zakupu, w tym przypadku Filmotechnika , Rynek Gł.9 Pasaż Bielaka !!!

Za utrudnienia przepraszamy !


Trasa koncertowa 10 utalentowanych wokalistów gwarantuje pasję i uśmiech na twarzy. Najbardziej ekscytująca grupa wokalna 10 TENORÓW zaśpiewa dosłownie wszystko – od najlepszych piosenek romantyczny pop, ballad rockowych po utwory ludowe aż do arii operowej. Nic dziwnego – jest ich aż DZIESIĘCIU, więc i repertuar szeroki i możliwości znaczące. Ale to przecież nie jest cała prawda o 10 Tenorach z Polski i Ukrainy – ważnym elementem jest perfekcja z jaką wykonują muzykę, oraz skala talentu, który pozwala na sięganie równocześnie do twórczości Johanna Straussa i Leonarda Cohena. Jakie są rezultaty tego spotkania? Oceńcie Państwo sami…


1. C. Porter „C’est magnifique” z musicalu „Can-Can”
2. Il Divo „La vida sin amor”
3. A. Lara „Granada”
4. N. Rota „Parla piu piano” z muzyki do filmu „Ojciec chrzestny”
5. F. Lehár Septet z operetki „Wesoła Wdówka”
6. P. Majboroda „Moja rodzona matko”
7. J. Strauss-syn Aria Barinkaya „Wielka sława to żart” z operetki „Baron cygański”
8. E. De Curtis „Wróć do Sorrento”
9. G. Verdi „La donna è mobile” z opery „Rigoletto”
10. E. Cannio "O surdato" nnammurato
11. C. Velázquez „Besame mucho”
12. L. Danza „Funiculì, funiculà”
13. Q. Mendoza y Cortés „Cielito Lindo”

1. C. Pesa, L. Greco, G. Meccia, J. Fontana „Il mondo”
2. R.Valens Ludowa piosenka meksykańska „La Bamba”
3. Secret Garden „You raise me up”
4. C. D. Labati „Help yourself”
5. “Typewriter” orkiestra
6. L. Reed „Delilah”
7. J. Groban „Per te”
8. W. Iwasiuk „Czerwona Ruta"
9. L. Cohen „Hallelujah”
10. D. Modugno „Volare
11. F. Sartori „Con te partirò”
12. H. Carpendale Liberta
13. B. Joel „Uptown Girl”
14. F. Mercury „We are the champions"

 

 

Uwagi:

10 TENORÓW to:

Bartosz Kuczyk
Mariusz Adam Ruta 
Mirosław Niewiadomski
Dymitro Foszczanka
Volodymir Holkin
Sergiy Hurets
Yury Kovalcuk
Anatoly Pohrebnoy
Petro Cheliali
Mykhailo Gumennyi

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Wielki Koncert Galowy PZLPiT MAZOWSZE im.Tadeusza Sygietyńskiego pod dyr.Jacka Bonieckiego
Data:01 grudnia 2019 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

150 zł, 130 zł, 80 zł. 60 zł (w zależności od miejsca)

Koncert Zespołu MAZOWSZE KRAKÓW

Koncert Zespołu MAZOWSZE KRAKÓW - Bilety

 

Uwagi:

MAZOWSZE należy do największych na świecie zespołów artystycznych sięgających do bogactwa narodowych tańców, piosenek, przyśpiewek i obyczajów. Jego rodowodem są źródła, które podkreślają,   że wśród innych mód jesteśmy sobą. Z uwagi na ogromne bogactwo repertuarowe, MAZOWSZE powszechnie uznawane jest za zespół narodowy. Dla tysięcy odbiorców zagranicznych, koncerty zespołu były pierwszym kontaktem z polską kulturą. „Jeśli takie jest oblicze Polski, to niech żyje Polska!” napisał o zespole szwajcarski dziennik “Gazette de Lausanne”, a Jerzy Waldorff nazwał MAZOWSZE perłą w koronie Rzeczypospolitej.
Zespół MAZOWSZE występował ponad 7000 razy dla ponad 16 milionów widzów, w 50 krajach na  5 kontynentach.
120 tancerzy, śpiewaków i muzyków, ponad 1500 przepięknych kostiumów z 20 etnograficznych regionów Polski. W programie koncertu zobaczyć będzie można najciekawsze choreografie z repertuaru zespołu, usłyszeć najbardziej popularne piosenki. W wirze kolorów pojawią się więc tańce narodowe, jak polonez, krakowiak, oberek, mazur czy kujawiak oraz tańce regionalne (wraz z charakterystycznymi, oryginalnymi przyśpiewkami).

(Materiały promocyjne organizatora)

 

ZAPRASZAMY !


"ŚWIĄTECZNIE" Beata RYBOTYCKA i Jacek WÓJCICKI z Zespołem
Data:15 grudnia 2019 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Auditorium Maximum UJ, ul.Krupnicza 33
Cena:

100 zł, 110 zł, 130 zł (w zależności od miejsca)

 

RW_internet
Uwagi:

Beata Rybotycka i Jacek Wójcicki wraz z zespołem wystąpią 15 grudnia/2019  w Auditorium Maximum UJ podczas specjalnego koncertu „Świątecznie”.

Artyści przez lata związani z legendarną już krakowską Piwnicą Pod Baranami zagrają utwory kompozytorów piwnicznych takich jak Zygmunt Konieczny, Jan Kant Pawlusiewicz, Zbigniew Preisner, Andrzej Zarzycki i inni. Podczas koncertu zaprezentowane będą popisowe arie operetkowe z repertuaru Jana Kiepury i współczesnych światowych tenorów. Zaprezentują też dowcipne piosenki krakowskich kompozytorów oraz liryczne utwory z akompaniamentem fortepianu i skrzypiec. Beacie Rybotyckiej i Jackowi Wójcickiemu towarzyszyć będą:  pianista Konrad Mastyko, kontrabasista Michał Błaszak i grający na skrzypcach Michał Chytrzyński.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Koncert MAZOLEWSKI i PORTER
Data:16 grudnia 2019 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Kijów Centrum, al.Krasińskiego 34
Cena:

120 zł

 

 Mazolewski_internet

Uwagi:

Duet - Mazolewski & Porter

Duet Porter & Mazolewski to połączenie klasyki z nowoczesnością, rockowego pazura z jazzową wirtuozerią i bluesowym duchem, zamkniętych w formie świetnie skrojonych piosenek.

Z jednej strony John Porter, Anglik, który w latach 70-tych przeprowadził się do Polski, grał w pierwszym składzie Maanamu, wykonywał ballady Cohena razem z Maciejem Zembatym, występował z zespołem Porter Band, nagrał znakomite płyty solo oraz w duecie z Anitą Lipnicką.

Z drugiej strony Wojtek Mazolewski – człowiek, którego muzyka stanowi jeden z lepszych polskich produktów eksportowych, niestrudzony propagator jazzu, grywający na całym świecie ze składami Pink Freud czy Wojtek Mazolewski Quintet.

Muzyczne drogi obu artystów skrzyżowały się po raz pierwszy podczas nagrywania albumu Wojtka zatytułowanego „Chaos Pełen Idei”. Już pierwsze chwile ich współpracy nie pozostawiły złudzeń - obaj artyści rozmawiają tym samym muzycznym językiem. Kolejne miesiące w trasie, próby i koncerty zaowocowały nowymi pomysłami na utwory i wspólną płytą „Philosophia”. Album ma szansę być jednym z najważniejszych wydarzeń sezonu!

Koncert jest częscią trasy PHILOSOPHIA  TOUR  2019.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !

 
 

Jubileusz 70-Lecia - ANDRZEJ SIKOROWSKI z ZESPOŁEM
Data:22 marca 2020 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

80 zł, 110 zł, 130 zł, 150 zł (w zależności od miejsca)

 

Uwagi:
ANDRZEJ SIKOROWSKI - JUBILEUSZ !
W dniu 22 marca 2020 r. o godz. 19:00 na scenie ICE KRAKÓW Congress Centre w Krakowie wystąpi, z jubileuszowym koncertem, wybitna indywidualność polskiej sceny muzycznej - poeta, autor tekstów, kompozytor, piosenkarz i gitarzysta, lider grupy Pod Budą, felietonista, twórca utworów do filmów i spektakli teatralnych, laureat wielu nagród i wyróżnień oraz odznaczeń państwowych, ANDRZEJ SIKOROWSKI. 
 
Rok 2019 jest szczególny w biografii tego Artysty. W październiku będzie obchodził piękny jubileusz siedemdziesiątych urodzin. Kolejny jubileuszowy akcent, to 50 lat pracy artystycznej, a od ponad 40 lat jest na scenie z grupą "Pod Budą". 40 lat temu otrzymał wyróżnienie na festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, a 30 lat temu na Sopot Festival '89. Nagrywał płyty z grupą "Pod Budą" oraz solowe, ale także z córką Mają Sikorowską, czy też z Grzegorzem Turnauem. Z udziałem kilkuosobowego zespołu muzycznego, w tym córki Mai, ANDRZEJ SIKOROWSKI wykona swoje największe przeboje, w tym z repertuary grupy "Pod Budą". To będzie absolutnie zachwycający koncert!
(Materiały promocyjne organizatora)
 
ZAPRASZAMY !

 


Prezentowane informacje mają charakter orientacyjny
i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa.

Tworzenie stron - Fabryka Stron Internetowych Sp. z o.o. CMS - FSite

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij