Koncert 10 TENORÓW
Data: 14 marca 2020 r.
Miejsce: Centrum Kongresowe ICE Kraków


Jubileusz 70-Lecia - ANDRZEJ SIKOROWSKI z ZESPOŁEM
Data: 22 marca 2020 r.
Miejsce: Centrum Kongresowe ICE KrakówRynek Główny 9 (Pasaż Bielaka)
31-042 KRAKÓW

/+48 12/ 422-89-45
/+48 12/ 421-23-43

/+48 12/ 422-66-97

biuro@filmotechnika.com.pl
PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW

Najświeższe informacje również na: facebook.com/filmotechnikabilety


"KLEZMER CONCERT"
Data:25 stycznia 2020 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Piwnica Pod Baranami, Rynek Główny 27
Cena:

50 zł

 

Uwagi:

Koncert klezmerski w wykonaniu Ewy Warty - Śmietany (wokal) oraz Zespołu Dufrače w składzie: Dawid Czernik (skrzypce) Mateusz Dudek (akordeon) Mateusz Frankiewicz (kontrabas).

Tego wieczoru muzyka klezmerska wzbogacona będzie humorem żydowskim w wykonaniu gwiazdy Teatru Żydowskiego z Warszawy - Henryka Rajfera.

ZAPRASZAMY !


Koncert - BOGDAN KIEREJSZA Z ZESPOŁEM
Data:08 lutego 2020 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, Kraków, ul.M.Konopnickiej 26
Cena:

120 zł

Bogdan Kierejsza 8

 

 

 

Uwagi:

Bogdan Kierejsza - wirtuoz, skrzypek, multiinstrumentalista i kompozytor, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie, który ukończył w klasie skrzypiec wybitnego polskiego wirtuoza prof. Konstantego Andrzeja Kulki. Od wielu lat jest koncertującym skrzypkiem. Jako kameralista i solista, koncertował niemalże na wszystkich kontynentach. W Polsce, często koncertuje z Królewską Orkiestrą Symfoniczną przy Pałacu w Wilanowie.

Bogdan Kierejsza wprowadza słuchacza w świat magii skrzypiec, czarując własnymi aranżacjami i interpretacjami tang, czardaszy, muzyki rozrywkowej, filmowej i repertuaru klasycznego oraz własnych kompozycji.

Bogdan Kierejsza dodatkowo podczas koncertów zabawnie opowiada o świecie muzyki, wybitnych kompozytorach i granych przez siebie utworach, co cieszy się dużym uznaniem publiczności, a koncerty wzbudzają powszechny aplauz.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !!!


MIEJSKI HIP HOP FESTIWAL 2020
Data:15 lutego 2020 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Hala Wisły, Kraków ul.Reymonta 22
Cena:

79 zł

Hip Hop / Reggae: Miejski Hip Hop Festiwal - Kraków

Uwagi:

Miejski Hip Hop Festiwal w Krakowie!

ReTo, Żabson, Young Igi, Opał, Karian, White 2115, Białas, Rizi Beizeti, EDZIO, DJ ABDOOL

Po sukcesie i w całości wyprzedanej XVIII-ta Edycja Mazury Hip Hop Festiwal 2019 nie zwalniamy tempa i już teraz ogłaszamy zimową edycję #MHHF Miejski Hip Hop Festiwal.

Na scenie wystąpią artyści dobrze znani ze wszystkich edycji Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko.
Pierwsze z pięciu wydarzeń odbędzie się w hali Wisły w Krakowie.

UWAGA!
Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.
Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


STANISŁAWA CELIŃSKA z zespołem pod dyr.Macieja Muraszko
Data:16 lutego 2020 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Auditorium Maximum UJ, ul.Krupnicza 33
Cena:

120 zł

Bilety na koncert Stanisława Celińska - Atrament z nutą maliny w Krakowie - 16-02-2020

Uwagi:

Stanisława Celińska jest przede wszystkim znana jako znakomita, wszechstronna aktorka występująca zarówno na deskach teatralnych, jak i przed kamerą. Ale jest również wspaniałą piosenkarką, która zaskakuje i ujmuje swoim przejmującym głosem. Warszawianka, silnie związana właśnie ze stołeczną Pragą jak nikt potrafi wprowadzić w klimat, nastrój i pociągnąć słuchacza w swoją opowieść. Jest aktorką o niezwykłym talencie. W 1969 roku stała się absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie pod kierunkiem Ryszardy Hanin. Przez całe lata związana była z warszawskimi teatrami takimi jak: Teatr Współczesny, Na Woli, Ateneum, Teatrze Nowym, Teatrze Dramatycznym, Studio i Kwadrat. 

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Russian National Ballet of Siberia KRASNOJARSK
Data:24 lutego 2020 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Opera Krakowska, ul.Lubicz 48
Cena:

150 zł

 

Uwagi:

Od brzegów lodowatego Morza Arktycznego aż do gór Sajanów dumnie toczy swoje wody majestatyczna rzeka Jenisej wśród niezwykle malowniczych, przepięknych krajobrazów . Ta niespotykana syberyjska aura stała się źródłem inspiracji dla Krasnojarskiego Towarzystwa Tańca, które przy pomocy choreografii przekazuje światu własną kulturę, literaturę i sztukę, czyli duchowe bogactwo Syberii.

Sztuka oparta na fundamentach historycznych i otaczającej natury jest wieczna a inspiracje praktycznie niewyczerpalne – czego dowodem jest Russian National Ballet of Siberia - Krasnojarsk, którego repertuar jest jak obraz namalowany ręką wielkiego artysty, obdarzonego nie tylko talentem, dobrym gustem i kreatywnością, ale również niewyczerpalną studnią wyobraźni. Takim artystą - wizjonerem był założyciel Zespołu Mikhaił Godenko. Który potrafił połączyć tradycję z nowoczesnymi formami artystycznego przekazu. Do dziś się mówi, że ”potrafił wplatać muzykę w w tkaninę tańca” - to wyraz najwyższego uznania widzów z ponad 60 krajów świata, gdzie Zespół dotychczas występował.

Russian National Ballet of Siberia Krasnojarsk z niezwykłą starannością projektuje kostiumy sceniczne, bo to one pomagają widzom uświadomić ideę choreografa, to one dodają wykonywanym tańcom ekspresji i kolorytu, to one podkreślają mistrzostwo artystów i oryginalność kompozycji.

Zespół wykonuje ponadczasowe tańce, wśród nich prawdziwe perełki: ,,Moja Syberia” , Krasnojarskie wesołe melodie”, „ Taniec Kozaków”, W dół ulicy”, „ Przy studni”, „ Taniec męski ” i wiele innych entuzjastycznie odbieranych kompozycji.

Występy Russian National Ballet of Siberia – Krasnojarsk są nie kończącym się pasmem sukcesów na całym świecie, jego popularność wciąż rośnie.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Kabaret SUPER - DUO Marian Opania i Wiktor Zborowski
Data:24 lutego 2020 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Teatr im. Juliusza Słowackiego
Cena:

60 zł, 100 zł, 120 zł (w zależności od miejsca)

Super Duo – Marian Opania i Wiktor Zborowski - Bilety na kabaret

Uwagi:

Super Duo – Marian Opania i Wiktor Zborowski

Nie bez powodu mówi się: śmiech to zdrowie. Podobno każda minuta śmiechu przedłuża życie. Do tego są to wyjątkowo przyjemne chwile, które będzie można spędzić podczas występu Kabaretu Super Duo w Teatrze im.Juliusza Słowackiego w dn.24.02.2020 r.

Super Duo tworzą dwaj znakomici aktorzy: Marian Opania i Wiktor Zborowski. Na scenie tworzą niepowtarzalną parę. Wizualnie dobrani na zasadzie przeciwieństw. Ale role w jakich się specjalizują, zawierają się zarówno w emploi komicznym jak i tragicznym. Bo któż nie pamięta np. filmowej roli Mariana Opani w Człowieku z żelaza.
Artyści prezentują program, podczas którego można usłyszeć najlepsze teksty znane z ze starych kabaretów i Kabaretu Starszych Panów. Zabrzmią znakomite i kultowe piosenki Młynarskiego, Wysockiego i Brela. Będą śmieszne, charakterystyczne dla humoru żydowskiego szmoncesy, zapożyczone ze starych warszawskich kabaretów. Całość występu przeplatana jest zabawnymi anegdotami zza kulis teatru oraz opowieściami z planu filmowego.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !

 


Big Band Krak - "Kolejne biografie - FRANK SINATRA"
Data:27 lutego 2020 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Teatr Ludowy, os.Teatralne 34
Cena:

50 zł (dostawki), pozostałe 60 zł

Zdjęcie użytkownika Big Band Krak.
 

 

Uwagi:

Małgorzata Markowska, Piotr Kaczorowski oraz Big Band Krak mają przyjemność zaprosić Państwa na biograficzne widowisko muzyczne poświęcone pamięci wyjątkowego artysty, aktora oraz muzyka amerykańskiego.
Podczas koncertu zaprezentowane będą najbardziej nastrojowe oraz rozpoznawalne kompozycje z repertuaru Franka Sinatry, a narrator wprowadzi Państwa w biograficzne wątki dotyczące życiorysu gwiazdy.
Oprócz wyżej wspomnianego repertuaru, dodatkowo orkiestra zaprezentuje przekrój przez niezwykłe standardy jazzu big bandowego w ciekawych aranżacjach.

W rolę Sinatry wcielą się:
- Małgorzata Markowska- wokalistka Gosia Markowska Band flecistka, kompozytorka, autorka tekstów, uczestniczka wielu imprez jazzowych w Europie, Kanadzie oraz w kraju, w tym: Old Jazz Meeting „Złota Tarka”, Międzynarodowy Festiwal Wokalistów Jazzowych w Zamościu, czy Festiwal Jazzowy w Głogowie.
- Piotr Kaczorowski- pianista BBK, wokalista, kompozytor, aranżer, autor tekstów, uczestnik wielu imprez oraz koncertów jazzowych na terenie Europy, Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz USA.

Big Band Krak powstał w roku 1998 w Wieliczce. Podstawową część repertuaru zespołu stanowią standardy jazzu big bandowego i muzyki rozrywkowej z lat 30-tych i 40-tych, wzbogacane o coraz szerszy wachlarz klasyków wykonawców oraz kompozytorów ostatnich dekad. Na przestrzeni lat zespół współpracował z TVP, TVN oraz Radiem Kraków. Obecnie zespół skupia się na autorskich koncertach z cyklu: „Kolejne biografie”, podczas których Publiczności przybliżane są kompozycje oraz fakty z życia gwiazd minionych epok.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


MALEŃCZUK + Rhytm Section
Data:27 lutego 2020 r.
Godzina:19:30
Miejsce:Kijów Centrum, al.Krasińskiego 34
Cena:

130 zł

Bilety na koncert Maciej Maleńczuk - MALEŃCZUK + rhythm section w Krakowie - 27-02-2020

Uwagi:

MALEŃCZUK + Rhythm Section to recital, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań Artysty uzupełniony sekcją rytmiczną. Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak i późniejszych dokonań Maćka, które zyskały mu olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności. Bliski bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu, no po prostu Maleńczuk w czystej postaci. TEN, o którym się mówi nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny - bo takie jest życie!

Nie zabraknie więc pieśni: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno. Słynny już MALEŃCZUK "KONCERT SOLO" z kolegami z sekcji rytmicznej to najnowsza wersja Show, aby urozmaicić i podzielić się przestrzenią na scenie. Do tego oryginalny styl gry na gitarze i nieskażona niczym Wolność Słowa.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Teatr Syrena "NASZE ŻONY"
Data:02 marca 2020 r.
Godzina:17:30 i 20:00
Miejsce:Teatr Bagatela, Kraków
Cena:

90 zł  -  170 zł (w zależności od miejsca)

 

Bilety na spektakl Nasze Żony - Pszoniak, Radziwiłowicz, Malajkat - Kraków - 02-03-2020

 

Uwagi:

Nasze żony” Érica Assousa to zaskakujący, pełen zwrotów akcji komediodramat, obmyślony na trzech wirtuozów aktorstwa – w tym wydaniu będą to: Wojciech Pszoniak (jednocześnie reżyser spektaklu), Jerzy Radziwiłowicz i Wojciech Malajkat.

Nasze żony” to opowieść o próbie, przed jaką staje 35-letnia przyjaźń trzech mężczyzn, w momencie, w którym jeden z nich wyznaje pozostałej dwójce, że właśnie… zabił swoją żonę. Przyjaciele są przerażeni czynem, a jeszcze bardziej prośbą zabójcy, by zapewnili mu alibi na tę noc i kryli przed policją…

Na rozważaniach o trudnych wyborach między moralnością a lojalnością w przyjaźni noc się nie skończy, a kolejne godziny przyniosą zaskakujący obrót wydarzeń. Sztuka, ciesząca się we Francji ogromnym powodzeniem, szybko została przeniesiona na ekran i stała się filmowym przebojem (z udziałem m.in. wielkiej gwiazdy francuskiego kina, Daniela Auteuila).

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Koncert - GIPSY KINGS BY ANDRE REYES
Data:08 marca 2020 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

130 zł,160 zł, 220 zł, 300 zł (w zależności od miejsca)

GIPSY KINGS BY ANDRE REYES

 

 

 

Uwagi:

GIPSY KINGS BY ANDRE REYES KRAKÓW !

Zapraszamy na koncert jednego z najbardziej znanych na świecie zespołów - Gipsy Kings André Reyesa, który jest jednym z największych przedstawicieli rumby i flamenco. Grupa sprzedała ponad 60 milionów płyt. Jej pierwsze single „Djobi Djoba”, „Bamboleo” i „Baila Baila” stały się popularne w różnych krajach Europy, zwłaszcza we Francji, Włoszech, Anglii i Hiszpanii, a wkrótce na całym świecie. W 1989 roku Gipsy Kings zyskał wielkie uznanie w Stanach Zjednoczonych. Jego przeboje przez czterdzieści tygodni królowały na listach przebojów. André Reyes, założyciel grupy i zarazem wokalistka zespołu przez cały czas podtrzymuje płomień zespołu, który nadal ekscytuje publiczność znakomitym show z powodzeniem koncertując po całym swiecie. W ramach trasy koncertowej zaplanowanej na 2020 r. odwiedzi również Polskę.

Koncert odbędzie się 8.03.2020 r. w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.

ZAPRASZAMY !


Koncert "CZERWONE GITARY"
Data:11 marca 2020 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

70 zł, 110 zł

Czerwone Gitary - Bilety na koncert

 

 

Uwagi:

Zespół, który od blisko 50-ciu lat wzrusza nas swoimi piosenkami. Już trzecie pokolenie Polaków śpiewa ich przeboje. W ponad 2 godzinnym programie zabrzmią m.in. takie hity jak: "No bo ty się boisz myszy", "Ciągle pada", "Płoną góry, płoną lasy", "Nie spoczniemy", "Takie ładne oczy", "Tak bardzo się starałem". Muzycy przeniosą również na scenę obszerne fragmenty piosenek Krzysztofa Klenczona - jednego z najpopularniejszych twórców i wykonawców polskiej muzyki pop, którego takie przeboje jak: "Historia jednej znajomości", "Kwiaty we włosach", "Powiedz stary, gdzieś Ty był", "10 w skali Beauforta", "Matura", czy "Biały krzyż", zostaną przypomniane na tym koncercie. Nie zabraknie również piosenek , z ostatniego okresu działalności grupy. Występy Zespołu Czerwone Gitary są zawsze bardzo gorąco przyjmowane przez widzów, i dostarczają wyjątkowych wzruszeń, a wieloletnie sukcesy i osiągnięcia tego zespołu, uczyniły go Laureatem Plebiscytu na najpopularniejszy Polski Zespól XX wieku

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


II Charytatywny Koncert Galowy "ODGŁOSY WIOSNY" na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii "Cor Aegrum" w Krak.Szpitalu Specjalist. im.Jana Pawła II
Data:12 marca 2020 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

50 zł, 60 zł, 100 zł,l 110 zł, 120 zł (w zależno ści od miejsca)

Obraz może zawierać: tekst

 

Uwagi:

Wykonawcy: Monika WĘGIEL, Yuliya PONOMAR, Jacek WÓJCICKI, Alexander MARTINEZ

Orkiestra OBLIGATO pod dyr.Jerzego SOBEŃKO

Prowadzenie : Jolanta Suder

 

Największe utwory z repertuaru : A.Boccellego, S.Brightman, F.Sinatry, L.Armstronga oraz muzyka Glenna Millera i dynastii Straussów.

ZAPRASZAMY !


Koncert 10 TENORÓW
Data:14 marca 2020 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

110 zł, 120 zł, 140 zł (w zależności od miejsca)

10 Tenorów - Bilety na koncert

10 Tenorów - Centrum Kongresowe ICE Kraków !

UWAGA ! Koncert 10 TENORÓW przeniesiony z dn.01 grudnia 2019 r. Filharmonia Krak.  na dzień 14 MARCA 2020 r. Centrum Kongresowe ICE Kraków !!!

Zmiana terminu koncertu nastąpiła z uwagi na remont Filharmonii Krakowskiej !!!

Bilety odebrane na dn.01 grudnia 2019 r. Filharmonia Krak.  można wymienić na aktualne tj.14 marca 2020 r. ICE Kraków w miejscu zakupu, w tym przypadku Filmotechnika , Rynek Gł.9 Pasaż Bielaka !!!

Za utrudnienia przepraszamy !


Trasa koncertowa 10 utalentowanych wokalistów gwarantuje pasję i uśmiech na twarzy. Najbardziej ekscytująca grupa wokalna 10 TENORÓW zaśpiewa dosłownie wszystko – od najlepszych piosenek romantyczny pop, ballad rockowych po utwory ludowe aż do arii operowej. Nic dziwnego – jest ich aż DZIESIĘCIU, więc i repertuar szeroki i możliwości znaczące. Ale to przecież nie jest cała prawda o 10 Tenorach z Polski i Ukrainy – ważnym elementem jest perfekcja z jaką wykonują muzykę, oraz skala talentu, który pozwala na sięganie równocześnie do twórczości Johanna Straussa i Leonarda Cohena. Jakie są rezultaty tego spotkania? Oceńcie Państwo sami…


1. C. Porter „C’est magnifique” z musicalu „Can-Can”
2. Il Divo „La vida sin amor”
3. A. Lara „Granada”
4. N. Rota „Parla piu piano” z muzyki do filmu „Ojciec chrzestny”
5. F. Lehár Septet z operetki „Wesoła Wdówka”
6. P. Majboroda „Moja rodzona matko”
7. J. Strauss-syn Aria Barinkaya „Wielka sława to żart” z operetki „Baron cygański”
8. E. De Curtis „Wróć do Sorrento”
9. G. Verdi „La donna è mobile” z opery „Rigoletto”
10. E. Cannio "O surdato" nnammurato
11. C. Velázquez „Besame mucho”
12. L. Danza „Funiculì, funiculà”
13. Q. Mendoza y Cortés „Cielito Lindo”

1. C. Pesa, L. Greco, G. Meccia, J. Fontana „Il mondo”
2. R.Valens Ludowa piosenka meksykańska „La Bamba”
3. Secret Garden „You raise me up”
4. C. D. Labati „Help yourself”
5. “Typewriter” orkiestra
6. L. Reed „Delilah”
7. J. Groban „Per te”
8. W. Iwasiuk „Czerwona Ruta"
9. L. Cohen „Hallelujah”
10. D. Modugno „Volare
11. F. Sartori „Con te partirò”
12. H. Carpendale Liberta
13. B. Joel „Uptown Girl”
14. F. Mercury „We are the champions"

 

 

Uwagi:

10 TENORÓW to:

Bartosz Kuczyk
Mariusz Adam Ruta 
Mirosław Niewiadomski
Dymitro Foszczanka
Volodymir Holkin
Sergiy Hurets
Yury Kovalcuk
Anatoly Pohrebnoy
Petro Cheliali
Mykhailo Gumennyi

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Jubileusz 70-Lecia - ANDRZEJ SIKOROWSKI z ZESPOŁEM
Data:22 marca 2020 r.
Godzina:15:30 i 19:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

 110 zł, 130 zł, 150 zł (w zależności od miejsca)

 

Uwagi:
ANDRZEJ SIKOROWSKI - JUBILEUSZ !
W dniu 22 marca 2020 r. o godz. 15:30 i 19:00 na scenie ICE KRAKÓW Congress Centre w Krakowie wystąpi, z jubileuszowym koncertem, wybitna indywidualność polskiej sceny muzycznej - poeta, autor tekstów, kompozytor, piosenkarz i gitarzysta, lider grupy Pod Budą, felietonista, twórca utworów do filmów i spektakli teatralnych, laureat wielu nagród i wyróżnień oraz odznaczeń państwowych, ANDRZEJ SIKOROWSKI. 
 
Rok 2019 jest szczególny w biografii tego Artysty. W październiku będzie obchodził piękny jubileusz siedemdziesiątych urodzin. Kolejny jubileuszowy akcent, to 50 lat pracy artystycznej, a od ponad 40 lat jest na scenie z grupą "Pod Budą". 40 lat temu otrzymał wyróżnienie na festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, a 30 lat temu na Sopot Festival '89. Nagrywał płyty z grupą "Pod Budą" oraz solowe, ale także z córką Mają Sikorowską, czy też z Grzegorzem Turnauem. Z udziałem kilkuosobowego zespołu muzycznego, w tym córki Mai, ANDRZEJ SIKOROWSKI wykona swoje największe przeboje, w tym z repertuary grupy "Pod Budą". To będzie absolutnie zachwycający koncert!
(Materiały promocyjne organizatora)
 
ZAPRASZAMY !

 


ALBERTO AMATI - koncert Volare Cantare
Data:29 marca 2020 r.
Godzina:17:00
Miejsce:Auditorium Maximum UJ, ul.Krupnicza 33
Cena:

Bilety (cegiełki): 25 zł, 35 zł, 50 zł (w zależności od miejsca)

Alberto Amati Koncert Volare Cantare w Krakowie

Bilety na koncert Alberto Amati Koncert Volare Cantare w Krakowie - 29-03-2020

Uwagi:
"Volare Cantare"
- największe włoskie przeboje w wykonaniu  Alberta Amati
Artysta zaśpiewa piosenki, które kiedyś nuciła cała Polska.Usłyszymy min. Mamma Maria, Felicita, Mambo Italiano, Volare i wiele innych nieśmiertelnych utworów.
 
Koncert charytatywny na rzecz Stowarzyszenia Krakowski Komitet Zwalczania Raka.
 
ZAPRASZAMY !

KRZYSZTOF DAUKSZEWICZ - Najnowszy program satyryczny
Data:06 kwietnia 2020 r.
Godzina:19:30
Miejsce:Krakowski Teatr Variete, ul.Grzegórzecka 71
Cena:

75 zł

Bilety na koncert Krzysztof Daukszewicz - "Nie dać się sprowokować" w Nidzicy - 29-02-2020

Uwagi:
Najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski. Krzysztof Daukszewicz urodził się 30 października 1947 roku w Wichrówie. Jest satyrykiem, felietonistą, poetą, kompozytorem, gitarzystą i piosenkarzem. Działalność estradową artysta rozpoczął w 1975 r. Pełnił wtedy funkcję dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie oraz współtworzył kabaret Gwuść. Już w 1976 r. satyryk otrzymał drugą nagrodę na I Biesiadzie Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim za swój autorski program "Dookoła Wojtek", a zaledwie rok później otrzymał nagrodę Złote Rogi Kozicy na przeglądzie kabaretów w Zakopanem. Krzysztof Daukszewicz po przeprowadzce w 1978 r. do Warszawy zaczął występować w kabarecie Na Pięterku. W latach 1979 - 1984 był kierownikiem literackim Teatru na Targówku, w którym wystawiono dwa programy artysty: satyryczny "Dziury na drodze" oraz musical dla najmłodszych widzów - "Dzieci taty Zeusa". W latach 1983 - 1986 artysta współtworzył z Januszem Gajosem kabaret Hotel Nitz. W 1986 r. otrzymał III nagrodę na Międzynarodowym Konkursie na sztukę teatralną za antywojenną farsę "Cycek". Od 1986 r. do 1990 r. był członkiem kabaretu Pod Egidą.

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/46252/Rypin/Krzysztof+Daukszewicz/v

Najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski.

Krzysztof Daukszewicz urodził się 30 października 1947 roku w Wichrówie. Jest satyrykiem, felietonistą, poetą, kompozytorem, gitarzystą i piosenkarzem. Działalność estradową artysta rozpoczął w 1975 r. Pełnił wtedy funkcję dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie oraz współtworzył kabaret Gwuść. Już w 1976 r. satyryk otrzymał drugą nagrodę na I Biesiadzie Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim za swój autorski program "Dookoła Wojtek", a zaledwie rok później otrzymał nagrodę Złote Rogi Kozicy na przeglądzie kabaretów w Zakopanem.

Krzysztof Daukszewicz po przeprowadzce w 1978 r. do Warszawy zaczął występować w kabarecie Na Pięterku. W latach 1979 - 1984 był kierownikiem literackim Teatru na Targówku, w którym wystawiono dwa programy artysty: satyryczny "Dziury na drodze" oraz musical dla najmłodszych widzów - "Dzieci taty Zeusa". W latach 1983 - 1986 artysta współtworzył z Januszem Gajosem kabaret Hotel Nitz. W 1986 r. otrzymał III nagrodę na Międzynarodowym Konkursie na sztukę teatralną za antywojenną farsę "Cycek". Od 1986 r. do 1990 r. był członkiem kabaretu Pod Egidą.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !

 

Artysta występuje z własnymi programami satyrycznymi, realizuje programy w telewizji, jest także autorem kilkunastu książek. Ma swoją rubrykę w tygodniku "Przegląd". Krzysztof Daukszewicz otrzymał również wiele nagród i odznaczeń, m.in. Srebrny Medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis" w 2009 r. Naciśnij CTRL i przewiń, aby przybliżyć Lege

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/46252/Rypin/Krzysztof+Daukszewicz/
Artysta występuje z własnymi programami satyrycznymi, realizuje programy w telewizji, jest także autorem kilkunastu książek. Ma swoją rubrykę w tygodniku "Przegląd". Krzysztof Daukszewicz otrzymał również wiele nagród i odznaczeń, m.in. Srebrny Medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis" w 2009 r.

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/46252/Rypin/Krzysztof+Daukszewicz/vv
Artysta występuje z własnymi programami satyrycznymi, realizuje programy w telewizji, jest także autorem kilkunastu książek. Ma swoją rubrykę w tygodniku "Przegląd". Krzysztof Daukszewicz otrzymał również wiele nagród i odznaczeń, m.in. Srebrny Medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis" w 2009 r.

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/46252/Rypin/Krzysztof+Daukszewicz/
Najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski. Krzysztof Daukszewicz urodził się 30 października 1947 roku w Wichrówie. Jest satyrykiem, felietonistą, poetą, kompozytorem, gitarzystą i piosenkarzem. Działalność estradową artysta rozpoczął w 1975 r. Pełnił wtedy funkcję dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie oraz współtworzył kabaret Gwuść. Już w 1976 r. satyryk otrzymał drugą nagrodę na I Biesiadzie Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim za swój autorski program "Dookoła Wojtek", a zaledwie rok później otrzymał nagrodę Złote Rogi Kozicy na przeglądzie kabaretów w Zakopanem. Krzysztof Daukszewicz po przeprowadzce w 1978 r. do Warszawy zaczął występować w kabarecie Na Pięterku. W latach 1979 - 1984 był kierownikiem literackim Teatru na Targówku, w którym wystawiono dwa programy artysty: satyryczny "Dziury na drodze" oraz musical dla najmłodszych widzów - "Dzieci taty Zeusa". W latach 1983 - 1986 artysta współtworzył z Januszem Gajosem kabaret Hotel Nitz. W 1986 r. otrzymał III nagrodę na Międzynarodowym Konkursie na sztukę teatralną za antywojenną farsę "Cycek". Od 1986 r. do 1990 r. był członkiem kabaretu Pod Egidą.

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/46252/Rypin/Krzysztof+Daukszewicz/

Teatr 6.Piętro - ART -
Data:20 kwietnia 2020 r.
Godzina:17:30 i 20:00
Miejsce:Opera Krakowska, ul.Lubicz 48
Cena:

90 zł, 100 zł, 120 zł, 130 zł, 140 zł, 150 zł, 170 zł (w zależności od miejsca)

 

Uwagi:

ART jest błyskotliwą, pełną humoru, ale i namiętności opowieścią o potrzebie przyjaźni, tolerancji i o tajemnej sile sztuki, bez której nasze życie byłoby bezbarwne.
Dyskusja na temat obrazu kupionego przez jednego z trzech przyjaciół za zawrotną kwotę dwustu tysięcy euro, uruchamia lawinę takich emocji,
że zaczynają one zagrażać ich wieloletniej znajomości.
Zbudowana ze znakomitych obserwacji psychologicznych, historia trzech mężczyzn, zmagających się z problemami wieku średniego, staje się pretekstem do pełnej mądrości opowieści o wartościach, którymi kierujemy się w życiu i o tym, że sztuka jest warta tyle, ile miejsca potrafi zająć w naszych sercach i głowach.
Spektakl reżyseruje dyrektor artystyczny Teatru – Eugeniusz Korin, twórca takich bestsellerów naszej sceny jak Zagraj to jeszcze raz, SamFredro dla Dorosłych Mężów i Żon,  NiezwyciężonySamotny Zachód, czy Piękna Lucynda.

Obsada: BORYS SZYC, JANUSZ CHABIOR, MICHAŁ ŻEBROWSKI

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !

 


KASIA KOWALSKA MTV Unplugged
Data:25 października 2020 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

110 zł, 130 zł, 150 zł (w zależności od miejsca)

Uwagi:

Kasia Kowalska świętuje 25-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji odbyło się wiele wydarzeń nawiązujących do tego jubileuszu, m.in. wyjątkowy koncert z cyklu MTV Unplugged, który odbył się w maju tego roku w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. Gościnnie u boku Kasi wystąpili: Edyta Bartosiewicz i Stanisław Soyka. Koncert został zarejestrowany, a płyta ukaże się jesienią br. Fani Kasi Kowalskiej chcieliby jednak zobaczyć go na żywo w swoich miastach, dlatego Kasia Kowalska z zespołem wyrusza w trasę koncertową pod szyldem MTV Unplugged.
 
Kasia Kowalska jest jedną z najbardziej znanych i utalentowanych polskich wokalistek. Podczas swojej 25-letniej kariery nagrała 10 albumów i wypromowała wiele hitów, m.in.: ”Pieprz i sól”, „Antidotum”, „Oto ja”, „Chcę znać swój grzech”, „Coś optymistycznego”, „Wyrzuć ten gniew”, czy „Straciłam swój rozsądek” – piosenkę z filmu „Nocne graffiti”, w którym zagrała główną rolę. W 2018 roku, po dziesięcioletniej przerwie, Kasia wydała nowy album, „AYA”, z którego pochodzą single „Aya”, „Alannah (tak niewiele chcę)“, „Teraz, kiedy czuję” i „Dla Taty”.
 
Twórczość Kasi Kowalskiej od samego początku spotykała się z ogromnym uznaniem zarówno fanów, jak i branży muzycznej. Wokalistka ma na swoim koncie wiele złotych i platynowych płyt oraz szereg nagród, w tym statuetkę dla „Najlepszego polskiego artysty” MTV EMA 2001.
 
Podczas koncertu „MTV Unplugged Kasia Kowalska”, artystka wykona swoje największe przeboje w nowych, akustycznych aranżacjach. Oprócz stałego zespołu towarzyszącego Kasi podczas koncertów, koncerty MTV Unplugged wzbogacone są o sekcję dętą i fortepian.
 (Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Koncert - ALOSZA AWDIEJEW z zespołem - Ostatnia trasa koncertowa
Data:19 grudnia 2020 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

110 zł, 130 zł, 150 zł (w zależności od miejsca)

Alosza Awdiejew - Ostatnia trasa koncertowa

Alosza Awdiejew - Ostatnia trasa koncertowa - Bilety

 

Uwagi:

Ostatnia trasa koncertowa wybitnego i uznanego Artysty i Muzyka. Alosza Awdiejew wraz ze swoim zespołem tuż po obchodach jubileuszu 80 lecia rozpoczyna ostatnią trasę koncertową. Znakomity artysta, który na swoich koncertach tworzy niepowtarzalny klimat i nastrój, cieszy słuchaczy znakomitą muzyką i utworami, oraz niespotykanym poczuciem humoru. Jego koncerty są pełne dowcipnych anegdot, opowiadań i historii, bawiąc przy tym publiczność. Od jakiegoś czasu koncerty otrzymały też zupełnie nowe brzmienie muzyczne za sprawą Michała Półtoraka, który wraz ze swoimi skrzypcami dodaje zupełnie nowego charakteru i głębi koncertom. Koncert ten to zdecydowanie pozycja obowiązkowa dla wszystkich tych, którzy lubią znakomitą muzykę połączoną z dowcipami i humorem.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Prezentowane informacje mają charakter orientacyjny
i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa.

Tworzenie stron - Fabryka Stron Internetowych Sp. z o.o. CMS - FSite

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij