JEZIORO ŁABĘDZIE - Royal Ryssian Ballet
Data: 26 października 2018 r.
Miejsce: Centrum Kongresowe ICE Kraków


Wielki Koncert Galowy "MAZOWSZE NIEPODLEGŁEJ" - PZLPiT MAZOWSZE
Data: 21 października 2018 r.
Miejsce: Centrum Kongresowe ICE KrakówRynek Główny 9 (Pasaż Bielaka)
31-042 KRAKÓW

/+48 12/ 422-89-45
/+48 12/ 421-23-43

/+48 12/ 422-66-97

biuro@filmotechnika.com.pl
PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW

Najświeższe informacje również na: facebook.com/filmotechnikabilety


Spektakl "PRZYGODA Z OGRODNIKIEM"
Data:24 września 2018 r.
Godzina:17:15 i 20:15
Miejsce:Teatr Bagatela, Kraków
Cena:

80 zł - 130 zł (w zależności od miejsca)

Uwagi:

Przygoda z ogrodnikiem to czarna komedia z zaskakującą puentą wybitnego kanadyjskiego autora - Norma Fostera. Znany jest on polskiemu widzowi z takich hitów scenicznych jak: Premiera, Ostra Jazda, Old Love, Randka w Ciemno na dwie pary, Długi Łykend czy Między łózkami .Para aktorów - Państwo Dzicy, po latach pracy w teatrze, porzucają ambicje i mizerne życie aktorów teatru objazdowego. Zostają ekspertami od samodoskonalenia osobowości i jeżdżą po świecie z szkoleniami motywacyjnymi. Kiedy są na szczycie kariery ich małżeństwo powoli się rozpada. Jaki udział ma w tym ogrodnik Państwa Dzikich… Czy z pomocą stanowczej agentki uda im się pozostać na szczycie, a jednocześnie odnaleźć prawdziwych siebie i odnowić wzajemną miłość? Wyrafinowany humor, chwile refleksji i wyśmienita obsada, to wszystko powinno Was przyciągnąć bardziej niż wykłady jakiegokolwiek guru od motywacji…

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Polskie Towarzystwo Straussowskie zaprasza na koncerty z cyklu "WIECZÓR ZE STRAUSSEM"
Data:06 października, 17 listopada, 15 grudnia/2018
Godzina:18:00
Miejsce:Dom Polonii, Rynek Główny 14
Cena:

50 zł

 

DO HISTORII DYNASTII STRAUSSÓW
Uwagi:

Koncerty w wykonaniu: Orkiestry Straussowskiej OBLIGATO pod dyr.Jerzego Sobeńiko oraz zaproszonych solistów

W programie koncertów: najpiękniejsze walce, polki, galopy kompozytorów wiedeńskich, zwłaszcza dynastii Straussów

ZAPRASZAMY !


VI GALA SCREEN & SOUND FEST. 2018 oraz THE VIOLIN SHOW w wykonaniu BOGDANA KIEREJSZY
Data:13 października 2018 r.
Godzina:19:30
Miejsce:Kijów Centrum, al.Krasińskiego 34
Cena:

60 zł, 70 zł, 100 zł (w zależności od miejsca)

VI edycja Screen&Sound Fest. 2018

 

Uwagi:

VI GALA SCREEN & SOUND FEST - Let's see the music 2018  !!!

W programie: najlepsze wizualizacje utworów muzycznych nagrodzone przez Jury.

Tym razem muzyczną inspiracją są Cztery Pory Roku Antonio Vivaldiego.

 

-THE VIOLIN SHOW w wykonaniu BOGDANA KIEREJSZY wraz z Zespołem - wirtuoza skrzypiec, multiinstrumentalisty, kompozytora.

ZAPRASZAMY !

ROCK POEZJI - gwiazdy polskiej strony rockowej z towarzyszeniem orkiestry FF
Data:19 października 2018 r.
Godzina:19:30
Miejsce:Kijów Centrum, al.Krasińskiego 34
Cena:

75 zł

Współczesne wersje utworów Stachury, Kaczmarskiego, Cohena i Dylana, gwiazdy polskiej sceny rockowej

 

Uwagi:

Filharmonia Futura zaprasza na "Rock Poezji". Piękne i głębokie poetyckie teksty Stachury, Kaczmarskiego, Cohena i Dylana w rockowych interpretacjach Damiana Ukeje Ernesta Staniaszka i Jarka Wista z towarzyszeniem orkiestry FF. Wieczór dla koneserów niebanalnej muzyki z przesłaniem. Dynamiczne, uwspółcześnione wersje utworów w aranżacjach z pogranicza akustycznego rock'a. Trzech niepokornych gentelman'ów, tym razem w nienagannie skrojonych garniturach wprowadzi Was w świat romantycznych, intymnych tekstów najwybitniejszych twórców poezji śpiewanej. Scenariusz, reżyseria, aranżacje, kierownictwo artystyczne: Mikołaj Blajda, produkcja: Sylwia Lorens.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !

 


Wielki Koncert Galowy "MAZOWSZE NIEPODLEGŁEJ" - PZLPiT MAZOWSZE
Data:21 października 2018 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

140 zł

Uwagi:

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca "MAZOWSZE"
im. Tadeusza Sygietyńskiego

"Mazowsze" należy do największych na świecie zespołów artystycznych sięgających do bogactwa narodowych tańców, piosenek, przyśpiewek i obyczajów. Jego rodowodem są źródła, które podkreślają, że wśród innych mód jesteśmy sobą. Z uwagi na ogromne bogactwo repertuarowe, "Mazowsze" powszechnie uznawane jest za zespół narodowy. Dla tysięcy odbiorców zagranicznych, koncerty "Mazowsza" były pierwszym kontaktem z polską kulturą. "Jeśli takie jest oblicze Polski, to niech żyje Polska!" napisał o zespole szwajcarski dziennik "Gazette de Lausanne", a Jerzy Waldorff nazwał "Mazowsze" perłą w koronie Rzeczypospolitej.
Dotychczas Zespół widziało ponad 18 mln widzów, przejechali ponad 2,3 mln km! Odwiedzili 189 miejscowości w Polsce i 50 krajów świata, a propagując pieśni i tańce narodowe zyskali popularność i miano Ambasadora Polskiej Kultury.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !

 


Musical BODO
Data:22 października 2018 r.
Godzina:17:30, 20:00
Miejsce:Teatr Bagatela, Kraków
Cena:

70 zł - 130 zł (w zależności od miejsca)

Musical "Bodo" zachwycił w Kielcach

Uwagi:

Wyjątkowy musical i nietuzinkowe spojrzenie na życiorys największej gwiazdy kina i teatru okresu międzywojennego. Spektakl ujęty w nietypową formę. Z jednej strony przenosimy się na estradę lat 20-tych i 30-tych, pełną piór, cekinów i zalotnych spojrzeń, a z drugiej mamy wrażenie, że oglądamy film z tamtych czasów, z całą paletą charakterystycznych gestów, słów i układów choreograficznych. Do tego swoistego uroku dodają współczesne projekcje multimedialne, stworzone specjalnie na potrzeby spektaklu. Na ekranie pojawiają się aktorzy, których kreacje aktorskie współgrają z postaciami na scenie, co daje efekt multiplikacji postaci. Ponadto widza czekają jeszcze dodatkowe efekty dźwiękowe i sztuczki magiczne, a w to wszystko wpleciona opowieść człowieka nie do końca spełnionego, niejasnego i trudnego do jednoznacznego określenia. Uwikłanego w czasy wojny i niejasną śmierć; będącego przez całe życie pod ogromnym wpływem matki i uzależnionego od sceny, oklasków i miłości tłumu.

Muzyka znana, ale na nowo zaaranżowana, a wszystkie utwory to niezapomniane „międzywojenne” szlagiery, które widzowie doskonale znają i mogą śpiewać wraz z Eugeniuszem Bodo (Już taki jestem zimny drań, Umówiłem się z nią na dziewiątą, Sex appeal, Najcudowniejsze nóżki.

Obsada: Dariusz Kordek - jako Eugeniusz Bodo, Agnieszka Darkowska, Natasza Leśniak, Justyna Ostach, Ania Matysiak, Mirosław Woźniak, Błażej Stencel, Dariusz Taraszkiewicz.

ZAPRASZAMY


BUDAPEST BALLET & ORCHESTRA RAJKO
Data:23 października 2018 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Filharmonia Krakowska, ul.Zwierzyniecka 1
Cena:

100 zł (miejsca numerowane)

Uwagi:

Budapest Ballet & Orchestra RAJKO

W październiku br. nareszcie odwiedzi nas słynny na cały świat Budapest Ballet & Orchestra RAJKO !!! Co ich tak wyróżnia? To, że Zespół w błyskotliwy sposób prezentuje połączenie gatunków: muzykę klasyczną i rozrywkową, autentyczny taniec salonowy i tańce z elementami zaczerpniętymi z niezwykle żywiołowego folkloru cygańskiego, jak również elementy oparte na tradycjnej muzyce świata.

BB&OR od zarania działalności prezentował kulturę ściśle ludową, ale dzięki kreatywności i wielkim umiejętnościom artystów przekroczył tę ideę i przełamał sztywne schematy. W dzisiejszych występach BB&OR ludowość pojawia się w różnych aspektach; jest zarówno tematem, jak i środkiem przekazu. Folklor okazał się być twórczy i na tyle elastyczny, że jego nowe aranżacje i choreografie bawią wszystkich widzów, bez względu na ich upodobania, wiek i narodowość. Należy dodać, że muzyka zawsze jest grana na żywo a muzycy elitarnego Zespołu Rajko od lat są uznanym Ambasadorem Kultury Węgier na całym świecie. Ich żywiołowe i pełne temperamentu wykonania utworów klasycznych, jak i rozrywkowych nie mają sobie równych, trzeba to przeżyć by zrozumieć, dlaczego są tak sławni.
Zapraszamy na pierwsze po 5 latach koncerty w Polsce tego uznanego zespołu, gwarantujemy wspaniałe przeżycia i wyśmienitą zabawę, seria barw, lawina dźwięku i dynamicznego tańca przeniosą Państwa w inny, wesoły i kolorowy świat.

(Materiały promocyjne organizatora)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!


JEZIORO ŁABĘDZIE - Royal Ryssian Ballet
Data:26 października 2018 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

60 zł, 75 zł, 100 zł, 130 zł, 145 zł (w zależności od miejsca)

Jezioro łabędzie Royal Russian Ballet - Bilety

 

Uwagi:

Ponadczasowa historia miłosna o księżniczce zaklętej w łabędzia, opowiada nam o prawdach uniwersalnych: o ludzkich namiętnościach, o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu, ale przede wszystkim o potędze miłości.
Bajkowa opowieść połączona z genialną muzyką jednego z najwybitniejszych kompozytorów - Piotra Czajkowskiego, wprowadzą każdego widza w piękny,
magiczny świat baletu klasycznego.

Zachwycające kostiumy, piękna scenografia, a przede wszystkim młodzieńcza pasja i perfekcja w wykonaniu sprawiają, że grono wielbicieli Royal Russian Ballet stale rośnie. Zespół złożony z młodych artystów kontynuujących tradycje słynnej rosyjskiej szkoły baletowej oczarował już publiczność wielu krajów Europy, Azji, Ameryki Północnej i Południowej.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


EUROPEJSKA GALA OPEROWO-OPERETKOWA im. BOGUSŁAWA KACZYŃSKIEGO
Data:27 października 2018 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Centrum Macierz Polonii - Wola Więcławska (gmina Michałowice)
Cena:

100 zł, 120 zł (w zależności od miejsca)


Uwagi:

EUROPEJSKA GALA OPEROWO OPERETKOWA im. BOGUSŁAWA KACZYŃSKIEGO 27.10.2018, godz.18:00 -

Centrum Macierz Polonii - Wola Więcławska

-Występują: Jolanta Kowalska-Pawlikowska, Yuliya Ponomar, Sławomir Naborczyk, Sebastian Marszałowicz

-Orkiestra OBLIGATO pod dyr.Jerzego Sobeńko

-Prowadzenie: Jolanta Suder i Łukasz Lech

Najpiękniejsze arie operowe i operetkowe, olśniewające duety oraz porywające uwertury usłyszymy podczas Europejskiej Gali Operowo-Operetkowej im. Bogusława Kaczyńskiego.

ZAPRASZAMY !

Organizator zapewnia transport autokarowy.

Informacja: tel. 12.421-23-43


(Materiały promocyjne organizatora)


Koncert - MALEŃCZUK GRA MŁYNARSKIEGO -
Data:27 października 2018 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Opera Krakowska, ul.Lubicz 48
Cena:

140 zł

 

malenczuk_internet2
Uwagi:

„Maleńczuk gra Młynarskiego” to płyta, u której źródeł tkwi poczucie misji –  przypomnienie nam Młynarskiego, którego tak naprawdę nie znamy. Maciej  Maleńczuk  zagłębił się w utwory Młynarskiego i wybrał dwanaście utworów z różnych okresów jego  twórczości. W interpretacjach Maleńczuka piosenki, wybrane według klucza, który sam artysta nazywa politycznym, celnie punktują dzisiejszy „świat ten źle pomyślany", w którym "poczciwy szewc zwyciężył smoka, a korzystają barany".

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


63.KRAKOWSKIE ZADUSZKI JAZZOWE' 2018
Data:02 - 10 listopada 2018 r.
Godzina:19:00, 21:00, 21:30
Miejsce:Kraków i Wieliczka
Cena:

25 zł, 30 zł, 35 zł, 40 zł, 60 zł (w tym: ulgowe i normalne). Bilety ulgowe (studenci, młodzież szkolna, seniorzy) tylko za okazaniem legitymacji przed wejściem na koncert.

 

63.KRAKOWSKIE ZADUSZKI JAZZOWE

 

Uwagi:

PROGRAM:

- 02.11.18 - g.21:00  - Jazz Club Pod Paranami - M.Pawlik QUARTET OLD BASS LINE i M.Fortuna RAGNAR  - (30 zł, 40 zł)

- 04.11.18 - g.19:00   - Muzeum Manggha , ul. M.Konopnickiej 26.- K.Kobyliński PIANO SOLO i KK PEARLS - (25 zł, 35 zł)

- 06.11.18 - g.21:30   - Harris Piano Jazz Bar - MaBaSo (Rynek Gł.28) - (30 zł, 40 zł)

- 07.11.18 - g. 19:00  - Kopalnia Soli Wieliczka (zjazd od g.17:30) - TOM IBARRA GROUP i IN MEMORIAM G.Grzyb - (30 zł, 40 zł)

- 08.11.18 - g.19:00 - NCK, al.J.Pawła II 232 - S.SŁOWIŃSKI QUINTET i CHINA MOSES - (40 zł, 60 zł)

- 10.11.18 - g.19:00 - Muzeum  Manggha - K.STAŃKO NOVOS ANOS i M.WRÓBLEWSKA TRIO - (40 zł, 60 zł)

 

ZAPRASZAMY !


MAYDAY POLAND 2018
Data:10 listopada 2018 r.
Godzina:18:00 - 08:00
Miejsce:Katowice SPODEK
Cena:

170 zł

Uwagi:

Mayday Poland to impreza znana wszystkim fanom muzyki techno. Festiwal ten rokrocznie odbywa się w katowickim Spodku, gdzie gromadzą się ogromne tłumy roztańczonych i zasłuchanych ludzi.

 

Pierwsza edycja Mayday Poland miała miejsce w 2000 roku, a sam pomysł na organizację wydarzenia został zapożyczony od zachodnich sąsiadów – organizatorzy wzorowali się na festiwalu, który od 1990 roku gości w Berlinie.https://www.nocowanie.pl/mayday-poland-2018---katowice.html

Mayday Poland to impreza znana wszystkim fanom muzyki techno. Festiwal ten rokrocznie odbywa się w katowickim Spodku, gdzie gromadzą się ogromne tłumy roztańczonych i zasłuchanych ludzi.

 

Pierwsza edycja Mayday Poland miała miejsce w 2000 roku, a sam pomysł na organizację wydarzenia został zapożyczony od zachodnich sąsiadów – organizatorzy wzorowali się na festiwalu, który od 1990 roku gości w Berlinie.https://www.nocowanie.pl/mayday-poland-2018---katowice.html

MAYDAY "we stay different"

Są imprezy i jest MAYDAY! Zapraszamy na kolejną edycję kultowej imprezy dla fanów muzyki elektronicznej! Festiwal Mayday odbędzie się 10 listopada w katowickim Spodku.

MAYDAY Poland to pierwsza impreza dla fanów muzyki techno i elektro w wielkiej hali i z gigantyczną techniką. MAYDAY to pierwsza wielka platforma dla ducha naszej kultury muzycznej. MAYDAY był i jest inspiracją dla większości tego, co nastąpiło później na całym świecie. W tym roku poziom Techno na Mayday rośnie i będzie bardziej zróżnicowany niż kiedykolwiek. To o brzmieniu przemysłowym, czasem melodyjnym, czasem melancholijnym ale zawsze impulsywnym. Stylowe i głośne.
Tegoroczna edycja Mayday Poland odbędzie się już po raz dziewiętnasty, tym razem pod hasłem „we stay different”.  
10 listopada wypełnimy katowicki Spodek najsoczystszą elektroniką. Przed nami kolejna fantastyczna noc, światowej sławy DJ-e oraz dużo, dużo Techno! Bądźcie gotowi na niezapomniane przeżycia i do zobaczenia w katowickim Spodku!

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


KONCERT POLSKIEJ PIOSENKI - Centrum Macierz Polonii
Data:11 listopada 2018 r.
Godzina:17:00
Miejsce:Centrum Macierz Polonii - Wola Więcławska (gmina Michałowice)
Cena:

60 zł, 80 zł (w zależności od miejsca)

 

Uwagi:

Wspaniały koncert w pięknym miejscu !!!

W programie koncertu: piosenki z repertuaru CZESŁAWA NIEMENA, KRZYSZTOFA KLENCZONA, JACKA  KACZMARSKIEGO, ZESPOŁU CZERWONE GITARY

i in.

Organizator zapewnia transport autokarowy.

Informacja pod nr 12/421-23-43.

ZAPRASZAMY !


MARCIN DANIEC
Data:18 listopada 2018 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Auditorium Maximum UJ, ul.Krupnicza 33
Cena:

108 zł, 98 zł (w zależności od miejsca)

Uwagi:

MARCIN DANIEC  -  Nowy Program !

Będzie to zupełnie nowy, pra-premierowy show. Niezwykle lubiany satyryk i zapalony sportowiec. Od lat właściwie nie ma konkurencji na scenie kabaretowej. Nigdy nie odmawia łowcom autografów . Ze swoimi tekstami zawsze trafia zarówno do młodych, jak i nieco starszych rozbawiając ich niejednokrotnie do łez. Zapraszamy na dwie godziny wspaniałej zabawy,przepełnione doskonałym dowcipem i refleksyjnymi piosenkami,bo jak sam Artysta mówi "nie da się prześmiać całego życia".

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


MUSICALE ŚWIATA
Data:25 listopada 2018 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

120 zł, 140 zł (w zależności od miejsca)

Musicale Świata KRAKÓW

Musicale Świata KRAKÓW - Bilety

 

Uwagi:

Usłyszą Państwo największe przeboje musicalowe Teatru Roma, a pośród nich:

Les Miserables, Evita, Mamma Mia, Upiór w Operze, Grease, Król Lew, Taniec Wampirów i wiele innych...

-Występują: Soliści Teatru Muzycznego ROMA w Warszawie

-Orkiestra OBLIGATO pod dyr.Jerzego Sobeńko

-eM BAND Orkiestra Rozrywkowa Miasta Jaworzna

Prowadzenie: Jolanta Suder

ZAPRASZAMY !

 


Spektakl "MAYDAY 2"
Data:25 listopada 2018 r.
Godzina:17:00
Miejsce:Kijów Centrum, al.Krasińskiego 34
Cena:

100 zł, 110 zł (w zależności od miejsca)

Uwagi:

TO KONTYNUACJA „MAYDAY” - WIELOBARWNEJ HISTORII SYMPATYCZNEGO TAKSÓWKARZA, KTÓRY ZAPLANOWAŁ SOBIE 2 CIEPŁE DOMY Z PIĘKNYMI ŻONAMI. SZCZĘŚLIWIE UDAJE MU SIĘ PROWADZIĆ PODWÓJNĄ GRĘ DO MOMENTU, KIEDY JEGO DORASTAJĄCE DZIECI DOWIADUJĄ SIĘ O SOBIE W INTERNECIE .  OCZYWIŚCIE CIEKAWOŚĆ, ORAZ DZIWNE ZBIEGI OKOLICZNOŚCI POWODUJĄ CHĘĆ SPOTKANIA MŁODZIEŻY, W WYNIKU CZEGO GŁÓWNY BOHATER TRACI RÓWNOWAGĘ, A HISTORIA NABIERA MAKSIMUM HUMORU! FANTASTYCZNA GRA AKTORSKA ORAZ DOPRECYZOWANA TREŚĆ BAWI DO GRANIC MOŻLIWOŚCI PRZEZ 120 MINUT. WIDOWNIA PĘKA W SZWACH, BRZUCHY ZE ŚMIECHU A W POWIETRZU …? JUŻ WYBUCHŁA – BOMBA ENDORFIN …!!! NAJZABAWNIEJSZA KOMEDIA ŚWIATA!!! I NAZWISKA, KTÓRYCH NIE TRZEBA PRZEDSTAWIAĆ :
Marek Włodarczyk / Marek Siudym, Michał Koterski / Bartosz Żukowski ,
Mariusz Krzemiński / Michał Milowicz, Marcin Mroczek / Mateusz Łapka,
Anna Gzyra/Katarzyna Cichopek, Kamila Polak/Aneta Zając, 
Daria Krzyżaniak

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


GRAŻYNA BRODZIŃSKA i Jej Goście w koncercie "POWRÓĆMY JAK ZA DAWNYCH LAT"
Data:25 listopad 2018 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie
Cena:

150 zł, 175 zł, 260 zł (w zależności od miejsca)

 

Grażyna Brodzińska zaprasza … Widowisko Muzyczne

Uwagi:

Grażyna Brodzińska i jej goście
Soliści - Marcin Jajkiewicz & Marcin Wortmann
Mistrzowska para tańca towarzyskiego - Hanna Kolano & Michał Kolano
Orkiestra Krakowska Młoda Filharmonia
pod dyrekcją dyrygenta Tomasza Chmiela
Prowadzenie – Dariusz Stańczuk (RMF Classic)

w wyjątkowym koncercie
„Powróćmy jak za dawnych lat” czyli lata 20-ste, lata 30-ste powracają w piosence!

Piosenki okresu międzywojennego nigdy nie tracą uroku, bo któż nie lubi gdy Eugeniusz Bodo śpiewa „Umówiłem się z nią na 9-tą” lub nie wzrusza się na przejmującym i pełnym dramatyzmu utworze Hanki Ordonówny „Miłość Ci wszystko wybaczy”.

Już 25 listopada w muzyczno –taneczno-filmową podróż w lata 20-ste i 30-ste zabierze nas gwiazda wieczoru – Grażyna Brodzińska oraz towarzyszący jej goście, soliści - Marcin Jajkiewicz & Marcin Wortmann. Usłyszymy największe przeboje polskiego kina międzywojennego m.in. „Ach jak przyjemnie”, „ Już nie zapomnisz mnie", „Ach śpij kochanie”, "Baby", „Ta ostatnia niedziela” czy "Sexappeal", z takich filmów jak "Szpieg w masce", "Zapomniana melodia", "Manewry miłosne", "Piętro wyżej" oraz "Ada to nie wypada". Całość dopełni mistrzowska para tańca towarzyskiego – Hanna Kolano i Michał Kolano, Orkiestra Symfoniczna "Krakowska Młoda Filharmonia" pod dyrekcją Tomasza Chmiela oraz przygotowana na tę okazję oprawa multimedialna.

To wszystko z pewnością sprawi że młody słuchacz będzie miał szansę posmakowania przyprószonych ozdobnymi piórami piosenek, a starszy „powróci jak za dawnych lat” do niepowtarzalnych wspomnień!

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


ROSSIAN NATIONAL BALLET-KOSTROMA
Data:26 listopada 2018 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Opera Krakowska, ul.Lubicz 48
Cena:

160 zł

KOSTROMA - RUSSIAN NATIONAL BALLET KRAKÓW - Bilety

 

Uwagi:

Russian National Ballet - Kostroma

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt przedstawić Państwu jeden z najlepszych zespołów świata - RUSSIAN NATIONAL BALLLET . Pomimo, że zespół na światowych scenach występuje dawna to Polskę odwiedzi po raz pierwszy, w listopadzie 2018 r. Zespół ten to najlepsza wizytówka rosyjskiej sceny na równi z baletem Mojsiejewa i Bieriozką. Zespołem kierują wielcy artyści światowych scen: Elena i Yury Tsarenko oraz Maria Veshkina, a główną ideą, jak im przyświeca jest kultywacja tradycji i wychowywanie młodych pokoleń w szeroko pojętej kulturze i tolerancji. Program prezentowany przez  RUSSIAN NATIONAL BALLET, zawiera bogatą historię Rosji pokazaną przy pomocy różnych technik scenicznych. Połączenie lirycznych szkiców z elementami baletu klasycznego, starożytnej epopei rosyjskiej oraz tańca współczesnego ukazuje wspaniałe dziedzictwo wielu pokoleń i narodów. Na scenę wyjdzie 50 wybitnych artystów z niezliczoną ilością kolorowych kostiumów i rekwizytów - to będzie wielkie, niepowtarzalne show. Feria barw i bogactwo dźwięków przeniosą Państwa w inny świat, to będzie niezwykła podróż w czasie, liryczna i nostalgiczna a zarazem ekspresyjna i pełna wigoru. GWARANTUJEMY WSPANIAŁE PRZEŻYCIA.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


BEATA RYBOTYCKA i JACEK WÓJCICKI - Koncert "NAUCZMY SIĘ ŻYĆ OBOK SIEBIE"
Data:02 grudnia 2018 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Auditorium Maximum UJ, ul.Krupnicza 33
Cena:

100 zł, 110 zł, 130 zł (w zależności od miejsca)

 RW_internet

 

Uwagi:

Beata Rybotycka i Jacek Wójcicki "Nauczmy się żyć obok siebie"

Wielka uczta muzyczna - specjalny koncert Beaty Rybotyckiej i Jacka Wójcickiego z zespołem pod nazwą „Nauczmy się żyć obok siebie”. Koncert ten odbędzie się 2 grudnia w Auditorium Maximum UJ w Krakowie. Nauczmy się żyć obok siebie - koncert Beaty Rybotyckiej i Jacka Wójcickiego bilety już w sprzedaży!

Artyści, przez lata związani z legendarną krakowską Piwnicą pod Baranami, zaprezentują utwory kompozytorów piwnicznych m.in. Zygmunta Koniecznego, Jana Kantego Pawluśkiewicza, Zbigniewa Preisnera, Andrzeja Zarzyckiego i innych. W programie m.in. popisowe arie operetkowe z repertuaru Jana Kiepury oraz współczesnych, największych światowych tenorów, dowcipne pieśni kompozytorów krakowskich, piosenki charakterystyczne i liryczne z akompaniamentem fortepianu i skrzypiec, sceny kabaretowe i duety wokalne. Duetowi akompaniować będą Konrad Mastyko (pianino), Michał Błaszak (kontrabas), Michał Chytrzyński (skrzypce).

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Koncert "Nie tylko STRAUSS GALA" - Europejska Orkiestra Straussowska pod dyrekcją Hansa-Petera Mansera oraz znakomici soliści
Data:03 grudnia 2018 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

50 zł, 65 zł, 80 zł, 95 zł, 110 zł (w zależności od miejsca)

Bilety na koncert Nie tylko Strauss... Gala w Krakowie - 03-12-2018

Uwagi:

... nie tylko STRAUSS GALA


Europejska Orkiestra Straussowska pod dyrekcją Hansa-Petera Mansera oraz znakomici soliści - Anita Maszczyk, Monika Piechaczek, Anna Jankowiak, Jarosław Zawartko, Tomasz Tracz - w niezwykłym koncercie - Nie tylko STRAUSS GALA.Już dziś zapraszamy Państwa do Wiednia, gdzie od blisko 150 lat niezmiennie na balach króluje walc, a melodie operetkowe nuci niemal każdy mieszkaniec tego miasta. Również i nasz wieczór koncertowy wypełni muzyka najsłynniejszych twórców przebojów operetkowych - Straussa, Lehara i Kalmana. Nie tylko STRAUSS GALA to niemal dwie godziny znakomitej zabawy publiczności z solistami, bo któż nie zakołysze się choćby do takich popularnych, jak "Usta milczą, dusza śpiewa", czy "Wielka sława to żart". W programie obok operetek - Hrabina Marica, Wesoła wdówka, Bal w Savoyu, Giuditta, Księżniczka czardasza, Kraina uśmiechu, Baron cygański, Zemsta nietoperza - znajdą się również fragmenty musicali - My fair Lady, Skrzypek na dachu, West side story, a także Czardasz Montiego oraz straussowskie polki, czardasze i walce...

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Spektakl "NIEDŹWIEDŹ" i "OŚWIADCZYNY"
Data:06, 08 i 09 grudnia/2018 r.
Godzina:19:00 (6 grudnia) i 18:00 (8 i 9 grudnia)
Miejsce:Dom Polonii - scena w piwnicy, Rynek Główny 14
Cena:

50 zł, 60 zł (w zależności od miejsca)

Uwagi:

Spektakl złożony z dwóch jednoaktówek Antoniego Czechowa"Niedźwiedź" i "Oświadczyny".

 Będzie to z pewnością wieczór pełen humoru i refleksji nad naturą ludzką przedstawioną w niezwykle przystępnej i barwnej zarazem formie.

Występują:
Ewa Romaniak jako Helena Popowa oraz Natalia,
Jan Mancewicz jako Grigorij Smirnow oraz Iwan Łomow
Zbigniew Samogranicki jako Łuka oraz Stiepan Czubukow

Reżyseria i opracowanie tekstu - Zbigniew Samogranicki
Produkcja - Jolanta Suder

 

ZAPRASZAMY !

 


Koncert STANISŁAWA CELIŃSKA "MALINOWA"
Data:09 grudnia 2018 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Auditorium Maximum UJ, ul.Krupnicza 33
Cena:

130 zł, 100 zł (w zależności od miejsca)

Uwagi:

Po wielkim sukcesie albumu "Atramentowa…" oraz płyty "Świątecznie..." przyszedł czas na kolejne wydawnictwo Stanisławy Celińskiej zatytułowane "Malinowa..." Płyta składa się z 14 premierowych utworów w wykonaniu niepowtarzalnej i charyzmatycznej artystki, która zabiera w podróż po kawiarnianych jazzowych klimatach, pełnych zmysłowych dźwięków fortepianu, saksofonu, akordeonu i kontrabasu.

Stanisława Celińska kontynuuje docenioną już przez publiczność rolę doskonałej pieśniarki, która wie jak przyciągnąć słuchacza i na czas koncertu wprowadzić w kameralny nastrój.

Za każdym razem słuchając “Malinowej…” jesteśmy kierowani w stronę refleksji nad sobą i miejscem człowieka na świecie. I pewnie, gdyby zaśpiewał te piosenki ktoś inny, mogłyby budzić odrobinę pretensjonalności. W wykonaniu Stanisławy Celińskiej, potrafiącej dodać każdej z kompozycji ludzkiego pierwiastka, prezentują się najbardziej prawdziwie. Kto potrafi czerpać przyjemność z takiej muzyki, ten znajdzie tu kolejny raz wiele dla siebie.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Koncert - THE BEST OF ENNIO MORRICONE -
Data:12 grudnia 2018 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

69 zł, 89 zł, 129 zł, 149 zł (w zależności od miejsca)

 

Uwagi:

THE BEST OF ENNIO MORRICONE

Najwieksze przeboje niekwestionowanego króla muzyki filmowej !!!

Ulubione fragmenty ścieżek dźwiękowych skomponowanych przez Ennio Morricone do takich arcydzieł światowej kinematografii, jak Misja, Pewnego razu na Dzikim Zachodzie, Django, Cinema Paradiso, Nienawistna Ósemka, Dawno temu w Ameryce, czy Dobry, zły i brzydki, wykona ponad 100 osobowy zespółorkiestra, chór i soliści. Ponadto wspaniałej muzyce towarzyszyć będą obrazy przywołujące najbardziej znane kadry filmowe, zmieniając zwykły koncert w niezapomniane widowisko multimedialne!

Projekt, przygotowany muzycznie przez znakomitego dyrygenta Marcina Wolniewskiego, odniósł w 2018 roku ogromny międzynarodowy sukces zdobywając uznanie publiczności w najbardziej znanych salach koncertowych Europy, m.in. Filharmonii Berlińskiej, Royal Danish Theater w Kopenhadze, Kulturpalast w Dreźnie.

Przedsięwzięcie jest hołdem dla twórczości Ennio Morricone, autora muzyki do ponad 500 filmów, laureata Oscarów, Złotych Globów oraz innych znaczących nagród. Jego muzyka przez lata zyskiwała popularność i całe rzesze wiernych fanów...

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


TREvoci - CHRISTMAS CONCERT
Data:21 grudnia 2018 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

100 zł, 120 zł, 140 zł (w zależności od miejsca)

 

Uwagi:
TRE VOVI - tenorzy: VOYTEK SOKO, MIKOŁAJ ADAMCZAK, MIŁOSZ GAŁAJ
Tenorzy, artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Zapraszamy na koncert pełen emocji, porywający serca i duszę w magiczną podróż wokół Świąt Bożego Narodzenia. "Cicha noc", "Lulajże Jezuniu", "Ave Maria", "White Christmas" czy "Jingle Bells" to tylko kilka z propozycji na ten wyjątkowy wieczór, jakie zespół TREvoci przygotował dla Państwa. Wszystko to w symfonicznych aranżacjach i magii świateł, które towarzyszą głosom śpiewaków.
 
Każdy z członków zespołu TREvoci ma własną karierę na scenie operowej, ale uwielbiają śpiewać razem. Koncertowe spotkania z publicznością są dla nich wyzwaniem, nawet jeśli dzieli się scenę na trzech. A kiedy stają obok siebie, dzieje się magia. Przekonała się o tym publiczność na różnych scenach świata, m.in. w Chicago (Copernicus CENTER), Chiang Mai (Kad Theater - Thailand), Warszawie (Filharmonia Narodowa, Mazowiecki Teatr Muzyczny, Stadion Narodowy), Gdańsku (Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka), Poznaniu (Sala Ziemi MTP) czy Krakowie (Aleja Róż).
 

Tenorzy są na scenie uzupełniani przez orkiestrę kameralną składającą się z 20 instrumentalistów. Pomimo swojego kameralnego składu jest świetną alternatywą dla orkiestry symfonicznej i doskonale uzupełnia występ trójki tenorów. Orkiestrze przewodzi pianista, kompozytor i aranżer Darek Tarczewski. Publiczność oklaskująca TREvoci zawsze może liczyć na doskonałe orkiestracje, które wykorzystują pełen potencjał towarzyszącej tenorom orkiestry. Wszystkie aranżacje przygotowywane są specjalnie i wyłącznie dla tego projektu.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


WIELKA GALA SYLWESTROWA
Data:31 grudnia 2018 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

140 zł, 160 zł (w zależności od miejsca)

GALA SYLWESTROWA KRAKÓW

GALA SYLWESTROWA KRAKÓW - Bilety

 

Uwagi:

31 grudnia 2018 r. o godz.19.00 w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się Wielką Gala Sylwestrowa. Największe przeboje muzyki pop z repertuaru takich gwiazd jak: Sarah Brightman, Celine Dion, Barbra Streisand, Mireille Mathieu, Julio Iglesias, Andrea Bocelli, Elvis Presley, Freddie Mercury, Frank Sinatra, Louis Armstrong wykonają znakomici soliści: Monika Węgiel-Jarocińska, Debora Ranieri (Włochy), Yuliya Ponomar (Ukraina), Alexander Martinez (Filipiny) oraz Krzysztof Respondek, który będzie również gospodarzem tego wyjątkowego wieczoru. Solistom towarzyszyć będzie Orkiestra OBLIGATO pod dyr. Jerzego Sobeńko w połączeniu z Orkiestrą Rozrywkową eM Band pod dyr. Marka Malisza. W programie Gali Sylwestrowej nie zabraknie również polskich przebojów oraz muzyki tanecznej. Czeka Państwa niezapomniany wieczór. Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem: 12/421-23-43.

ZAPRASZAMY !


Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej "NOWOROCZNA WIELKA GALA OPERETKOWO-MUSICALOWA"
Data:06 stycznia 2019 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

130 zł, 120 zł, 100 zł (w zależności od miejsca)

Uwagi:

KONCERT NOWOROCZNY - WIELKA GALA OPERETKOWO - MUSICALOWA

Zapraszamy Państwa na niezapomnianą podróż muzyczną przez najpiękniejsze historie miłosne operetki i musicalu. Artyści, którzy wystąpią w koncercie, reprezentują najwyższy poziom i z powodzeniem biorą udział w projektach międzynarodowych, gdzie odnoszą najwyższe sukcesy.

W programie koncertu, który trwa ponad dwie godziny, będzie można usłyszeć znane i lubiane arie operetkowe, musicalowe oraz tradycyjne pieśni narodowe Ukrainy. Całość wzbogacona jest pięknymi strojami oraz tańcem baletu i niezwykłym kunsztem 25 osobowej orkiestry. Czy może być coś piękniejszego niż uczucia wyrażane tańcem, muzyką i śpiewem? Na to pytanie odpowie Państwu właśnie ten koncert.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !

 


ŚWIATOWY PROJEKT 10 TENORÓW
Data:15 marca 2019 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

110 zł, 120 zł, 140 zł (w zależności od miejsca)

Uwagi:

10 Tenorów: Bartosz Kuczyk, Mariusz Adam Ruta, Mirosław Niewiadomski, Dymitro Foszczanka, Volodymir Holkin, Sergiy Hurets, Yury Kovalcuk, Anatoly Pohrebnoy, Petro Cheliali, Petro Cheliali

10 śpiewaków, Polaków i Ukraińców, zaśpiewa przeboje operetkowe i musicalowe, a także wykona muzykę estradową, łącząc repertuar światowy z utworami kompozytorów polskich i ukraińskich. Unikalny projekt, kryjący się pod hasłem "10 TENORÓW", to nie tylko most wokalny między dwoma krajami - to także nowe słowo (a raczej - nuta) w historii muzyki popularnej.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !

Prezentowane informacje mają charakter orientacyjny
i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa.

Tworzenie stron - Fabryka Stron Internetowych Sp. z o.o. CMS - FSite

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij