ROCK POEZJI - gwiazdy polskiej strony rockowej z towarzyszeniem orkiestry FF
Data: 20 marca 2019 r.
Miejsce: Kijów Centrum, al.Krasińskiego 34


NAJPIĘKNIEJSZE MELODIE ŚWIATA - klasycznie i humorystycznie
Data: 24 marca 2019 r.
Miejsce: Filharmonia Krakowska, ul.Zwierzyniecka 1Rynek Główny 9 (Pasaż Bielaka)
31-042 KRAKÓW

/+48 12/ 422-89-45
/+48 12/ 421-23-43

/+48 12/ 422-66-97

biuro@filmotechnika.com.pl
PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW

Najświeższe informacje również na: facebook.com/filmotechnikabilety


ROCK POEZJI - gwiazdy polskiej strony rockowej z towarzyszeniem orkiestry FF
Data:20 marca 2019 r.
Godzina:19:30
Miejsce:Kijów Centrum, al.Krasińskiego 34
Cena:

75 zł

Współczesne wersje utworów Stachury, Kaczmarskiego, Cohena i Dylana, gwiazdy polskiej sceny rockowej

 

Uwagi:

Filharmonia Futura zaprasza na "Rock Poezji". Piękne i głębokie poetyckie teksty Stachury, Kaczmarskiego, Cohena i Dylana w rockowych interpretacjach Damiana Ukeje Ernesta Staniaszka i Jarka Wista z towarzyszeniem orkiestry FF. Wieczór dla koneserów niebanalnej muzyki z przesłaniem. Dynamiczne, uwspółcześnione wersje utworów w aranżacjach z pogranicza akustycznego rock'a. Trzech niepokornych gentelman'ów, tym razem w nienagannie skrojonych garniturach wprowadzi Was w świat romantycznych, intymnych tekstów najwybitniejszych twórców poezji śpiewanej. Scenariusz, reżyseria, aranżacje, kierownictwo artystyczne: Mikołaj Blajda, produkcja: Sylwia Lorens.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !

 


NAJPIĘKNIEJSZE MELODIE ŚWIATA - klasycznie i humorystycznie
Data:24 marca 2019 r.
Godzina:17:00
Miejsce:Filharmonia Krakowska, ul.Zwierzyniecka 1
Cena:

40 zł, 65 zł, 95 zł (w zależności od miejsca)

Bilety na koncert Najpiękniejsze Melodie Świata - Klasycznie i humorystycznie w Krakowie - 24-03-2019

Uwagi:
Wystąpią  soliści Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie i Teatru Wielkiego w Łodzi: Eweliny Hańskiej - sopran, Danuty Dudzińskiej - sopran, Wiesława Bednarka - baryton, Krzysztofa Marciniaka - tenor oraz zobaczymy piękne układy choreograficzne w  wykonaniu solistów baletu Teatru Wielkiego w Łodzi, a wszystkim artystom towarzyszyć będzie  orkiestra kameralna pod dyrekcją Bogny Dulińskiej.  Całość poprowadzi Andrzej Zborowski. Podczas ponad dwugodzinnego koncertu / z krótką przerwa / " Najpiękniejsze melodie świata " usłyszymy wiele pięknych światowych kompozycji jak również arie i duety z największych oper, operetek i musicali. Chcemy zwrócić Państwa uwagę na balet, który zaprezentuje się m.in. w "Tańcu hiszpańskim" Piotra Czajkowskiego "Jezioro łabędzie", w polce Johanna Straussa "Auf der Jagd", "Can canie" Jacquesa Offenbacha...
(Materiały promocyjne organizatora)
 
ZAPRASZAMY !

GRUPA MOCARTA i PRZYJACIELE - 25 Lat Razem
Data:24 marca 2019 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

90 zł, 110 zł, 140 zł, 160 zł (w zależności od miejsca)

Bilety na kabaret Grupa MoCarta i Przyjaciele – 25 lat razem w Krakowie - 24-03-2019

Uwagi:

   Od połowy lat 90. dostarczają rozrywkę na najwyższym poziomie. Wywołują uśmiech na twarzach największych malkontentów i przyprawiają o łzy wzruszenia prawdziwych twardzieli. Dobrze znana polskiej publiczności Grupa MoCarta wystąpi 24 marca w ICE Kraków na specjalnym koncercie. Na scenie pojawią się bowiem wyjątkowi goście, którzy towarzyszą zespołowi od 25 lat, m.in.: Katarzyna Żak, Andrzej Poniedzielski, Zbigniew Zamachowski, Jaromir Nohavica.

  Kogo zobaczymy i usłyszymy w Krakowie oprócz zespołu?
Katarzyna Żak, śpiewająca aktorka teatralna, telewizyjna oraz kabaretowa, która zaraża optymizmem i dobrą energią. Katarzyna Żak nie wie co to nuda, a na marcowe złe humory i szare dni ma swoje sposoby.
Zbigniew Zamachowski, człowiek wielu talentów, zaprosił Grupę MoCarta na deski teatralne, by tam wspólnie muzykować. 
Andrzej Poniedzielski, poeta, pieśniarz, konferansjer, autor tekstów piosenek, satyryk, humorysta, gitarzysta, który wbrew panującym opiniom, potrafi się uśmiechać.
Jaromir Nohavica, pisze teksty piosenek, komponuje, śpiewa, gra na gitarze i na heligonce. I ma to coś, czego nie można zdefiniować. Coś, czym hipnotyzuje publiczność podczas swoich koncertów w Czechach i Polsce. Grupa MoCarta będąca pod silnym wrażeniem talentu Jaromira Nohavicy spotka się z nim na scenie.  "Ah jo..." westchnął Krecik, z radością. 
            Swoją obecnością – ale wirtualną – koncert zaszczyci też m.in.: Grupa Mocarciątka, Włodzimierz Korcz i inni.
            Koncert "Grupa MoCarta i Przyjaciele" powstał, aby Państwo mogli choćby przez dwie godziny cieszyć się życzliwością i sympatią emanującą ze sceny. Każdy z Artystów podczas tego koncertu wykona ulubione utwory z własnego repertuaru, niektóre wspólnie z kwartetem. Grupa MoCarta również zagra to, co ma najlepszego. A wszystko w atmosferze przyjaźni, której nie da się ukryć.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


KONCERT PIOSENKI WŁOSKIEJ
Data:31 marca 2019 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Filharmonia Krakowska, ul.Zwierzyniecka 1
Cena:

120 zł - 50 zł (w zależności od miejsca)

Bilety na koncert Piosenki Włoskiej w Krakowie - 31-03-2019

 

 

Uwagi:

Wykonawcy: AGNIESZKA KOZIAROWSKA, YULIYA PONOMAR, DEBORA RANIERI, ALEXANDER MARTINEZ, ORKIESTRA OBLIGATO pod dyr.JERZEGO SOBEŃKO

Scenariusz i prowadzenie: JOLANTA SUDER

W programie: największe przeboje włoskiej estrady z repertuaru: Adriano Celentano, Toto Cotugno, Drupi, Ricchie Poveri, Al Bano 7 Romina Power i in.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !

 


Koncert charytatywny z okazji ŚWIATOWEGO DNIA KOTA
Data:31 marca 2019 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Piwnica Pod Baranami, Rynek Główny 27
Cena:

40 zł - BILETY DO NABYCIA - FILMOTECHNIKA, RYNEK GŁ.9 W PASAŻU BIELAKA !!!

 

Obraz może zawierać: 5 osób, uśmiechnięci ludzie

 

Uwagi:

Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny z okazji  ŚWIATOWEGO DNIA KOTA !!!

31 marca 2019, godz.18:00, Piwnica Pod Baranami

 

ZAPRASZAMY !


Teatr 6.Piętro "FREDRO DLA DOROSŁYCH - MĘŻÓW I ŻON"
Data:01 kwietnia 2019 r.
Godzina:17:00 i 20:15
Miejsce:Opera Krakowska, ul.Lubicz 48
Cena:

80 zł - 150 zł (w zależności od miejsca)

 

Uwagi:

FREDRO DLA DOROSŁYCH – MĘŻÓW I ŻON to inteligentna zabawa z teatralną tradycją. Opowiadana z żywiołowym humorem historia o zdradzających i zdradzanych: mężach, żonach i ich kochankach, z zaskakującą puentą i dużą dozą niepoprawności.

Rewelacyjna gra aktorska, błyskotliwa inscenizacja, zaskakująca interpretacja i przyjemność słuchania polszczyzny w najlepszym wydaniu.

Zagrany od dnia premiery ponad 400 razy spektakl, jest wciąż oblegany przez widzów, a według rankingu tygodnika Wprost osiągnął status jednego z najchętniej oglądanych spektakli dramatycznych w Polsce. Dwukrotnie okrzyknięty „najlepszym” przez publiczność XV Festiwalu Oblicza Teatru (Najlepszy Spektakl oraz Najlepsza Aktorka Jolanta Fraszyńska).

Elwira – Jolanta Fraszyńska

Justysia – Joanna Liszowska

Alfred – Konrad Darocha

Wacław – Michał Żebrowski

ZAPRASZAMY !


MARILYN MONROE - Kolejne biografie
Data:04 kwietnia 2019 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Teatr Ludowy - Kraków
Cena:

50 zł (dostawki), 60 zł

 

Uwagi:

Muzyczne widowisko biograficzne.

Sandra Mika, Big Band Krak oraz Kwartet Smyczkowy Bonjour zapraszają Państwa na koncert, pt: "Marilyn Monroe- Kolejne Biografie".

Sandra Mika- wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Zwyciężczyni wielu konkursów ogólnopolskich. Zdobywczyni pierwszej nagrody na festiwalach "Debiuty - Wygraj Sukces'' oraz ,,Powróćmy do Piękna w Słowie i Muzyce''. Laureatka nagrody Grand Prix na festiwalach : ,,Soundtrack'' oraz ,,Nowa Piosenka w Starym Krakowie'' Uczestniczka ,,Must be the music". Ćwierćfinalistka "The Voice of Poland''.

Big Band Krak powstał w roku 1998 w Wieliczce z inicjatywy trębacza Władysława Chorobika. Podstawową część repertuaru zespołu stanowią standardy jazzu big bandowego i muzyki rozrywkowej z lat 30-tych i 40-tych, wzbogacane o coraz szerszy wachlarz klasyków wykonawców oraz kompozytorów ostatnich dekad. Na przestrzeni lat zespół współpracował z TVP, TVN oraz Radiem Kraków. Obecnie BBK działa pod dyrekcją jednego z jego pierwotnych współtwórców- Stanisława Olko.

Kwartet Smyczkowy Bonjour działa od 2009, a z Big Bandem Krak jest związany od 2012 roku. Szeroki program Kwartetu obejmuje zarówno standardy muzyki klasycznej, jak i rozrywkowej. Zespół ma na swoim koncie współpracę z wieloma artystami scenicznymi, grywa również na Krakowskich Wiankach i Festiwalu Muzyki Filmowej, a także był zespołem witającym papieża Franciszka na lotnisku w Balicach podczas ŚDM.

W programie najznakomitsze utwory z repertuaru Marilyn Monroe oraz standardy jazzu i muzyki rozrywkowej w wykonaniu Big Bandu Krak oraz Kwartetu Smyczkowego Bonjour.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Jazz Band MŁYNARSKI - MASECKI - koncert
Data:07 kwietnia 2019 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Auditorium Maximum UJ, ul.Krupnicza 33
Cena:

110 zł, 130 zł (w zalezności od miejsca)

Bilety na koncert Jazz Band Młynarski – Masecki w Gdańsku - 23-02-2019

Uwagi:
"JAZZ BAND MŁYNARSKI - MASECKI" to zespół grający przedwojenny polski jazz. Wbrew obiegowej opinii, jazz nie trafił do Polski na falach słuchanego po kryjomu Radia Wolna Europa. Pierwsze polskie jazzowe utwory powstawały już pod koniec lat XX-stych ubiegłego wieku. Wybitni kompozytorzy tacy jak Henryk Wars, Jerzy Petersburski czy bracia Artur i Henryk Gold zasłuchani w płytach zza oceanu czy z Berlina tworzyli hity na potrzeby filmu, kabaretów, teatrów i rewii a także na zamówienie coraz liczniejszych wytwórni płytowych takich jak Columbia czy Syrena Record. W ten sposób do 1939 roku powstały tysiące kompozycji i nagrań z udziałem wybitnych instrumentalistów oraz śpiewaków i aktorów. Druga Wojna Światowa przekreśliła życiorysy, przerwała ciągłość i zakończyła okres "prosperity" młodego polskiego show biznesu, ale nie bezpowrotnie! Wybitny pianista Marcin Masecki razem z Janem Emilem Młynarskim powołali do życia zespół odwołujący się do starej tradycji polskich orkiestr jazzowych międzywojnia. W repertuarze Jazz-Bandu znalazły się utwory swingowe, w większości nieznane. Nie zabraknie też kilku wyjątkowych tang, z których autorstwa polscy kompozytorzy znani byli na całym świecie. Całe przedsięwzięcie skupione jest wokół ducha postaci Adama Astona - najwybitniejszego przedwojennego polskiego śpiewaka rozrywkowego oraz Henryka Warsa - najważniejszego polskiego przedwojennego pianisty, aranżera i kompozytora. Marcin z Jankiem niejako rekompensują stracone szanse całego pokolenia polskich artystów rozrywkowych, którzy w rozkwicie prosperity musieli uciekać, walczyć, ginąć, emigrować osierocając polską muzykęrozrywkową w niepowetowany sposób. Aranżacje Marcina i głos Janka nadającałości zupełnie nowy oddech, czyniąc tę muzykę aktualną i użytkową, do tańca i wzruszeń. 
(Materiały promocyjne organizatora)
 
ZAPRASZAMY !

Koncert - KRZYSZTOF DAUKSZEWICZ -
Data:15 kwietnia 2019 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Teatr Groteska - Sala Teatralna
Cena:

75 zł

Najnowszy program satyryczny

Uwagi:
Najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski.
 
Krzysztof Daukszewicz urodził się 30 października 1947 roku w Wichrówie. Jest satyrykiem, felietonistą, poetą, kompozytorem, gitarzystą i piosenkarzem. Działalność estradową artysta rozpoczął w 1975 r. Pełnił wtedy funkcję dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie oraz współtworzył kabaret Gwuść. Już w 1976 r. satyryk otrzymał drugą nagrodę na I Biesiadzie Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim za swój autorski program "Dookoła Wojtek", a zaledwie rok później otrzymał nagrodę Złote Rogi Kozicy na przeglądzie kabaretów w Zakopanem.
Artysta występuje z własnymi programami satyrycznymi, realizuje programy w telewizji, jest także autorem kilkunastu książek. Ma swoją rubrykę w tygodniku "Przegląd". Krzysztof Daukszewicz otrzymał również wiele nagród i odznaczeń, m.in. Srebrny Medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis" w 2009 r.
(Materiały promocyjne organizatora)
 
ZAPRASZAMY !

 


KONCERT PIOSENKI ROSYJSKIEJ
Data:12 maja 2019 r.
Godzina:18:30
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

60 zł, 80 zł, 110 zł, 120 zł, 130 zł (w zależności od miejsca)

Zdjęcie ROSJA / Moskwa / Moskwa / Cerkiew

Uwagi:

KONCERT PIOSENKI ROSYJSKIEJ

Znane, łatwo rozpoznawalne i lubiane piosenki przeplatać się będą z balladami, śpiewnymi rosyjskimi romansami oraz szczyptą muzyki instrumentalnej. Wyjątkowy repertuar, wspaniali wykonawcy, specjalnie przygotowane na koncert aranżacje, oraz układy choreograficzne stworzą wspaniałą, niepowtarzalną atmosferę. W koncercie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie - nieco rozrywki, dużo pięknych, pełnych uczucia melodii, troszkę zadumy i bardzo wiele miłych wrażeń.

W programie wystąpią:

VLADYSLAVA  VDOVYCHENKO,  ANNA JURCZYŃSKA, ROMUALD SPYCHALSKI, SEBASTIAN MARSZAŁOWICZ,  WITOLD WRONA,

Orkiestra OBLIGATO pod dyr. JERZEGO SOBEŃKO

Prowadzenie: JOLANTA SUDER

 

ZAPRASZAMY !


STANISŁAWA CELIŃSKA - Koncert Jubileuszowy
Data:08 czerwca 2019 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Auditorium Maximum UJ, ul.Krupnicza 33
Cena:

100 zł, 130 zł (w zależności od miejsca)

 

Celinska_internet
Uwagi:

Zapraszamy na Koncert Jubileuszowy Stanisławy Celińskiej, z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko, 8 czerwca 2019. Koncert odbędzie się w Audytorium Maximum UJ, przy ul. Krupniczej 33 w Krakowie.

Stanisława Celińska jest przede wszystkim znana jako znakomita, wszechstronna aktorka występująca zarówno na deskach teatralnych, jak i przed kamerą. Ale jest również wspaniałą piosenkarką, która zaskakuje i ujmuje swoim przejmującym głosem. Warszawianka, silnie związana właśnie ze stołeczną Pragą jak nikt potrafi wprowadzić w klimat, nastrój i pociągnąć słuchacza w swoją opowieść.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !

 


Spektakl "NERWICA NATRĘCTW"
Data:10 czerwca 2019 r.
Godzina:17:30 i 20:15
Miejsce:Teatr im. Juliusza Słowackiego
Cena:

80 zł - 150 zł (w zależności od miejsca)

Uwagi:

Gdy w poczekalni u genialnego psychiatry spotyka się kilkoro pacjentów zawsze jest ciekawie. Gdy są to osoby cierpiące na takie fobie jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Tourette’a), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palilalia), niemożność stanięcia na linii, czy tytułowa nerwica natręctw, to robi się bardzo zabawnie. A gdy z powodu niekończącej się absencji lekarza pacjenci zaczynają się leczyć sami, zaczyna się prawdziwa jazda.

Autor: Laurent Baffie

Przekład: Witold Stefaniak,  Reżyseria: Artur Barciś,  Scenografia: Wojtek Stefaniak

Obsada: Karolina Sawka, Jowita Budnik, Katarzyna Herman/Katarzyna Ankudowicz, Artur Barciś/Andrzej Zieliński, Zdzisław Wardejn, Rafał Królikowski.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


MARCIN DANIEC - One Man Show
Data:17 listopada 2019 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Auditorium Maximum UJ, ul.Krupnicza 33
Cena:

110 zł

Daniec3_internet
Uwagi:
Występ MARCINA DAŃCA w najnowszym programie ONE MAN SHOW !!!
Marcin Daniec to artysta, który fenomenalnie potrafi wcielać się w przeróżne postacie, naśladując i przejaskrawiając ich cechy. Aktor na scenie umiejętnie zmienia się z małego chłopca w zagorzałego kibica sportowego, przy czym pojawia się uśmiech i łzy radości nawet na najbardziej kamiennych twarzach. Daniec w swoich skeczach stara się nie umieszczać treści politycznych, natomiast wiele uwagi poświęca temu co znajduje się wokół przeciętnych obywateli. Przedstawienie Marcina Dańca to także piosenka, która nakłania do refleksji i ubogaca występ.
(Materiały promocyjne organizatora)
ZAPRASZAMY !

 


Opera Verdiego NABUCCO
Data:27 listopada 2019 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

70 zł, 90 zł, 130 zł, 160 zł (w zależności od miejsca) - BILETY WKRÓTCE !!!

 

NABUCCO - Bilety

 

Uwagi:

Nabucco to jedna z pierwszych oper Verdiego, która już od dnia premiery 9 marca 1842 roku w La Scali przyniosła kompozytorowi niezwykły sukces i sławę. Fenomen tego arcydzieła związany jest ściśle z historią Włoch, których północne prowincje właśnie w tym okresie były pod panowaniem Austrii, a Verdi - gorący patriota całym sercem popierał aktywnie działające ruchy wolnościowe.

Główną osią akcji opery jest bowiem dążenie narodu żydowskiego do uwolnienia się spod jarzma Babilończyków.

Analogie były czytelne, wzniosła muzyka Verdiego porywała publiczność do burzliwych demonstracji patriotycznych a przepiękne Va pensiero... stało się nieformalnym hymnem Włoch.

W Polsce po raz pierwszy Nabucco wykonano w 1850 roku we Lwowie oraz w 1852 r. w warszawskim Teatrze Wielkim. Po wojnie, w maju 1983 roku Nabucco wystawiła Opera Śląska we wspaniałej interpretacji Napoleona Siessa, a Va pensiero... śpiewane zza krat ze wzniesionymi rękami, podczas trwającego wciąż stanu wojennego, było szalenie przejmującym akcentem.

Słynna opera Giuseppe Verdiego Nabucco! W rolę tytułową wcieli się znany polskiej publiczności z koncertów Verdi Gala Giulio Boschetti. W widowisku operowym w roli Abigail wystąpi Silvia Rampazzo. Towarzyszyć im będzie chór Opery Polskiej oraz Roncole Verdi Orchestra.

Scenografia przygotowana na potrzeby widowiska jest inspirowana starożytną Bramą Isztar, której charakterystyczną cechą jest ogromna feria barw zastosowana w jej dekoracji. Uzupełnienie stanowić będą nasycone kolorami stylizowane kostiumy.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Prezentowane informacje mają charakter orientacyjny
i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa.

Tworzenie stron - Fabryka Stron Internetowych Sp. z o.o. CMS - FSite

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij