Krynica na BIS - GRAŻYNA BRODZIŃSKA I JEJ GOŚCIE
Data: 10 grudnia 2017 r.
Miejsce: Centrum Kongresowe ICE Kraków


40-LECIE ZESPOŁU POD BUDĄ
Data: 07 marca 2018 r.
Miejsce: Auditorium Maximum UJ, ul.Krupnicza 33Rynek Główny 9 (Pasaż Bielaka)
31-042 KRAKÓW

/+48 12/ 422-89-45
/+48 12/ 421-23-43

/+48 12/ 422-66-97

biuro@filmotechnika.com.pl
PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW

Najświeższe informacje również na: facebook.com/filmotechnikabilety


UWAGA! W DNIACH OD 29 LISTOPADA DO 10 GRUDNIA 2017 R. PUNKT PRZEDSPRZEDAŻY FILMOTECHNIKA NIECZYNNY !!!
Data:29.11 - 10.12. 2017 r.
Cena:

ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY !!!

ZAPRASZAMY DO PUNKTU OD 11 GRUDNIA 2017 R.!!!


Krynica na BIS - GRAŻYNA BRODZIŃSKA I JEJ GOŚCIE
Data:10 grudnia 2017 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

 70 zł, 95 zł, 140 zł, 170 zł, 195 zł ( miejsca numerowane)

Krynica na Bis - Grażyna Brodzińska i Jej goście

 

 

Uwagi:

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert, który miał swoja premierę na zeszłorocznym Europejskim festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy Zdroju. Wystąpi niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej, obdarzona niezwykłą siłą wyrazu, czarująca osobowością – Grażyna Brodzińska. Artystce towarzyszyć będą utalentowani soliści reprezentujący różne gatunki i style muzyczne: znakomity tenor z Petersburga - ALEXANDER TROFIMOV,  wybitny artysta musicalowy – JANUSZ KRUCIŃSKI oraz nazywany polskim Frankiem Sinatrą – MARCIN JAJKIEWICZ.

Oprawę muzyczną zapewni trzydziesto pięcio osobowa orkiestra CREO pod batutą Mateusza Walacha oraz mistrz akordeonu i bandoneonu - Wiesława Prządka. Wieczór wypełnią dźwięki największych przebojów muzyki klasycznej (operetka, opera, pieśni neapolitańskie), musicalowej oraz piosenki ze światowego repertuaru! Wydarzenie swoimi występami uświetnią również tancerze międzynarodowej sławy: Anna Głogowska, Jan Kliment i Tomasz Barański. Koncert poprowadzi dziennikarz, prezenter radia RMF Classic - Dariusz Stańczuk.

Podczas wydarzenia będzie można posłuchać m.in. : charyzmatycznego czardasza z operetki "Dama z portretu" oraz uwielbiane arie "Wielka sława to żart", "Usta milczą dusza śpiewa" oraz dość nietypowe "O sole Mio". Dynamiki dodadzą utwory w iście latynoskim klimacie - "Besame Mucho", "La Bella Tangolita" oraz "Aquarela do Brasil". Nie zabraknie także wzruszających i chwytających za serce przebojów - "This Is The Moment", "Moon River" oraz "Can You Fell The Love Tonight".

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


OCH-TEATR "PRZEDSTAWIENIE ŚWIĄTECZNE"
Data:11 grudnia 2017 r.
Godzina:17:00 i 20:00
Miejsce:Opera Krakowska, ul.Lubicz 48
Cena:

80 zł - 140 zł (w zależności od miejsca)

Uwagi:

To utwór sceniczny uznany za najzabawniejszy wśród dorobku mistrza farsy Raya Cooneya. Tu akcja toczy się w sposób zaskakujący i skomplikowany, podczas dni poprzedzających święta, w szpitalu św. Andrzeja w Londynie, w którym właśnie przygotowuje się dla pacjentów przedstawienie okolicznościowe i odbywa się zjazd neurologów. Jednocześnie, wszyscy lekarze, pielęgniarki i ich rodziny, także pacjenci, zostają wplątani w problemy osobiste jednego z lekarzy, który tego dnia dowiaduje się że ma dorosłego, nieślubnego syna. Syn przybywa do szpitala razem z matką, byłą pielęgniarką, tego właśnie sądnego dnia….
Jak zwykle u Cooneya - szalone tempo, niespodziewane rozwiązania, wyraziste charaktery. Plejada znakomitych aktorów, wspaniałe role, kolejna reżyseria Krystyny Jandy i śmiech do łez. 

(Materiały promocyjne organizatora)

Obsada: Marcin Perchuć, Cezary Żak, Maciej Wierzbicki, Katarzyna Żak, Piotr Machalica, Bożena Stachura, Aneta Todorczuk-Perchuć, Grzegorz Warchoł,

ZAPRASZAMY !

Alicja Przerazińska, Adam Krawczuk, Otar Saralidze, Aleksandra Górska


Koncert MUZYCZNA KOREA
Data:17 grudnia 2017 r.
Godzina:17:00
Miejsce:Filharmonia Krakowska (Złota Sala), ul.Zwierzyniecka 1
Cena:

55 zł

Muzyczna Korea to koncert, podczas którego usłyszymy najpiękniejsze utwory operetkowe i musicalowe, m.in. pochodzące właśnie z dalekiej Korei. Wystąpią wybitni koreańscy śpiewacy, laureaci Konkursu im. Iwony Borowickiej:
Yeyoung Sohn – sopran
Wonhyeok Choi – tenor

a także Małgorzata Westrych – fortepian
oraz
Jacek Śmietana – prowadzenie

Koncert odbędzie się w Złotej Sali Filharmonii Krakowskiej.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


THE BEATLES Symfonicznie
Data:06 stycznia 2018 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

120 zł (miejsca numerowane)

Znalezione obrazy dla zapytania Żuki the beatles

Uwagi:


Żuki classic rock live

          Od początku lat osiemdziesiątych w tym samym składzie: Piotr Andrzejewski (gitara, wokal), Adam Staniszewski (gitara, wokal), Marek Posieczek (gitara basowa, wokal), Jerzy Bołka (perkusja), popularyzują największe przeboje Rock`a lat 60 i 70. Głównie utwory The Beatles, której nazwę przejęli
w języku polskim oraz innych gwiazd tego okresu: Led Zeppelin, Free, Krzysztofa Klenczona, a także autorskie utwory...

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


KONCERT PIOSENKI FRANCUSKIEJ - MONIKA WĘGIEL I ORKIESTRA OBLIGATO - UWAGA ! Koncert przeniesiny na dn.07.01.2018 r. !!!
Data:07 stycznia 2017 r.
Godzina:15:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

60 zł (miejsca numerowane)

UWAGA ! Koncert  Moniki Węgiel przeniesiony z dnia 21.10.17 na dzień 07 stycznia 2018 r. !!!

Bilety zakupione wcześniej  zachowują ważność !!!

 

Znalezione obrazy dla zapytania Monika węgiel obrazy

 

 

 

 

 

Uwagi:

W programie m.in. piosenki Edith Piaf i Jacquesa Brela

Występują:

-MONIKA WĘGIEL

-Orkiestra OBLIGATO pod dyrekcją Jerzego Sobeńko

-Prowadzenie - Jolanta Suder

ZAPRASZAMY !


KONCERT KARNAWAŁOWY
Data:07 stycznia 2018 r.
Godzina:18:30
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

120 zł, 150 zł (miejsca numerowane)

Koncert Karnawałowy - Bilety

 

Uwagi:

KONCERT KARNAWAŁOWY

Wykonawcy: Monika Węgiel, Patrycja Gola, Jacek Wójcicki, Michał Szpak, Alexander Martinez, Orkiestra OBLIGATO pod dyr. Jerzego Sobeńko oraz eMBand.
Prowadzenie:  Krzysztof Respondek.

W programie najwieksze światowe przeboje muzyki rozrywkowej.

ZAPRASZAMY !


Kolędy i Pastorałki "DLA MIASTA I ŚWIATA" - Piwnica Pod Baranami
Data:08 stycznia 2018 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

110 zł, 130 zł, 150 zł (w zależności od miejsca)

Uwagi:

60-lecie Piwnicy Pod Baranami
Kolędy i Pastorałki "Dla Miasta i Świata"

Wybierzmy się razem w podróż do stajenki, gdzie złożymy wszystkie nasze prośby, troski i radości, a zrobimy to w najlepszy ze sposobów:

wyśpiewamy to! Na kolędników czekają najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Wyśpiewane zostaną kompozycje, które już tradycyjnie goszczą od lat podczas piwnicznego świątecznego opłatka, jak również nowe utwory, które Piwnica chce wręczyć widzom w formie najlepszego z prezentów.

Kraków, mgła, śnieg, kolędnicy, galicyjskie wino to obrazy, które zimową porą towarzyszą Świątecznym koncertom Piwnicy Pod Baranami. Spektakle legendarnej Piwnicy gromadzą od wielu lat tysiące widzów pragnących zatopić się w nastrój krakowskiej cyganerii i magiczny świat sztuki. Zespół Piwnicy rozpoczął sześćdziesiąty sezon swojej działalności kultywując w swoim przesłaniu najlepsze wzorce europejskiego kabaretu, rodzimych teatrzyków przedwojnia, jak i tego bardziej współczesnego. Wszystkie utwory to oryginalne kompozycje Jana Kantego Pawluśkiewicza, Zygmunta Koniecznego, Andrzeja Zaryckiego, Zbigniewa Preisnera, do tekstów Dymnego, Nowaka, Długosza, Wójtowicza i innych. Ten niezwykły występ - który już od 20 lat przygotowują twórcy i kompozytorzy związani z Piwnicą, co roku prezentując nowy repertuar - będziemy mieli okazję obejrzeć w wykonaniu ponad 30 osobowej grupy artystów, gwiazd i muzyków Piwnicy pod Baranami.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !

 


Koncert akustyczny PECTUS
Data:21 stycznia 2018 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Auditorium Maximum UJ, ul.Krupnicza 33
Cena:

130 zł (miejsca numerowane)

Pectus
Uwagi:

Pectus to zespół, który dał się poznać polskiej publiczności poprzez udział w finale Sopot Festival 2008, kiedy to Słowik Publiczności powędrował właśnie w ręce muzyków. Grupa powstał i zaczęła komponować muzykę w Rzeszowie, w 2005 roku. Dwa lata później zespół wystąpił na opolskim festiwalu Debiutów. W styczniu 2007 Pectus wydał promocyjny mini-album, na którym znalazło się pięć autorskich utworów. Po sopockim sukcesie w 2008 roku muzycy rozpoczęli pracę nad debiutancką płytą. Do sprzedaży trafiła ona 27 lutego 2009 roku. Jej producentem jest Tomek Bonarowski. Skład grupy Pectus, tworzą bracia: Tomasz, Marek, Mateusz i Maciej.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


VALSES de VIENNE - WALCE WIEDEŃSKIE
Data:24 stycznia 2018 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Filharmonia Krakowska, ul.Zwierzyniecka 1
Cena:

120 zł

 

Uwagi:

Budapest Strauss Orchestra & Ballet - blisko 40 osobowy zespół wirtuozów tańca i muzyki Johanna Straussa dla których wykonywanie walców i polek jest wielką pasją i celem życia, mistrzostwo, artyzm i radość życia w każdym szczególe. Dystyngowane ubiory orkiestry i przepiękne stroje baletu przenoszą nas do epoki roztańczonego Wiednia XIX wieku. W repertuarze usłyszymy i zobaczymy najpiękniejsze dzieła : Marsz Radeckiego, Nad Pięknym Modrym Dunajem, Tarantella, uwerturę z Zemsty Nietoperza, Pizzicato Polkę, Barona Cygańskiego i wiele innych utworów. To trzeba przeżyć - koniecznie!

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


OCH-TEATR "POMOC DOMOWA"
Data:05 luty 2018 r.
Godzina:17:15 i 20:15
Miejsce:Opera Krakowska, ul.Lubicz 48
Cena:

80 zł - 150 zł (w zależności od miejsca)

 

 

 

 

 

Uwagi:

Pyszna farsa! Mąż (Krzysztof Dracz), żona (Katarzyna Gniewkowska), kochanek (Mirosław Kropielnicki), kochanka (Małgorzata Kocik/Barbara Wypych) i zdrady małżeńskie, jak to w farsie. Jedna noc, jedno mieszkanie, dwie sypialnie i… pomoc domowa (Krystyna Janda), kierująca wydarzeniami. Do tego znikający alkohol – whisky, tequila, rum i szampan, potęgujące nieporozumienia, słabości oraz śmieszności ludzkich charakterów. Jednym słowem – zabawa, i o nią tu idzie. Wspaniały przekład Bartosza Wierzbięty.

(Materiały promocyjne organizatora)

Występują: Krystyna Janda, .Katarzyna Gniewkowska, Małgorzata Kocik/Barbara Wypych, Krzysztof Dracz, Mirosław Kropielnicki
 
ZAPRASZAMY !

 

 


MALEŃCZUK GRA MŁYNARSKIEGO
Data:11 luty 2018 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Auditorium Maximum UJ, ul.Krupnicza 33
Cena:

130 zł (miejsca numerowane)

Maciej Maleńczuk gra Młynarskiego - Kraków
Uwagi:

"Maleńczuk gra Młynarskiego" to płyta, u której źródeł tkwi poczucie misji - przypomnienie nam Młynarskiego, którego tak naprawdę nie znamy. Maciej Maleńczuk zagłębił się w utwory Młynarskiego i wybrał dwanaście utworów w różnych okresów jego twórczości. W interpretacjach Maleńczuka piosenki, wybrane według klucza, który sam artysta nazywa politycznym, celnie punktują dzisiejszy "świat ten źle pomyślany", w którym "poczciwy szewc zwyciężył smoka, a korzystają barany".

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


SKRZYPEK NA DACHU - musical w wykonaniu Chorzowskiego Teatru Rozrywki
Data:23 luty 2018 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

120 zł, 130 zł (miejsca numerowane)

Znalezione obrazy dla zapytania skrzypek na dachu 23 luty 2018 ice obrazy

 

Uwagi:

Musical "Skrzypek na dachu" to arcydzieło gatunku i największy hit scen muzycznych na całym świecie, który od lat nie traci swej świeżości i wagi ponadczasowego przesłania. Swój sukces zawdzięcza w dużej mierze walorom libretta, które odtwarza atmosferę i koloryt małej żydowskiej wioski z początku XX wieku. Skrzypek na dachu jest także obrazem przemian w świecie, upadania tradycji, która nie wytrzymuje konfrontacji z nowymi zjawiskami. Na tym tle rozgrywa się historia rodziny Tewjego-mleczarza i dramat całej wioski. To także jeden z niewielu musicali, w których mówi się o podstawowych wartościach życia i przemijaniu.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


GRUPA MOCARTA i PRZYJACIELE - 25 lat razem
Data:04 marca 2018 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

120 zł

Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem
Uwagi:

Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem

Od połowy lat 90. dostarczają rozrywkę na najwyższym poziomie. Wywołują uśmiech na twarzach największych malkontentów i przyprawiają o łzy wzruszenia prawdziwych twardzieli. Dobrze znana polskiej publiczności Grupa MoCarta wystąpi 4 marca 2018 r. w Centrum Kongresowym ICE Kraków na specjalnym koncercie. Na scenie pojawią się bowiem wyjątkowi goście, którzy towarzyszą zespołowi od 25 lat, m.in.: Piotr Bałtroczyk, Andrzej Poniedzielski, Artur Andrus oraz Adam Sztaba. Na widzów czekają też liczne niespodzianki.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


UPIÓR W OPERETCE
Data:04 marca 2018 r.
Godzina:13:00
Miejsce:Kijów Centrum, al.Krasińskiego 34
Cena:

60 zł (miejsca numerowane)

 

Uwagi:

Filharmonia Futura zaprasza na rodzinne widowisko multimedialne "Upiór w Operetce ". Tak, operetka podobnie jak opera ma swojego upiora! Nowy spektakl Filharmonii Futura jest skierowany do miłośników tego właśnie gatunku. Operetkowy upiór ma swoje tajemnice, które zdradzi podczas pełnego humoru widowiska, w którym baśniowy świat będzie się przeplatał ze światem realnym. Jego zabawna historia stanie się pretekstem do zaprezentowania najpiękniejszych fragmentów z operetek m.in.: Księżniczka Czardasza, Wesoła Wdówka, Hrabina Marica, Baron Cygański, Kraina Uśmiechu, Noc w Wenecji w interpretacjach solistów polskiej sceny operowej z towarzyszeniem orkiestry Filharmonii Futura. Wystąpi znakomity skrzypek Bogdan Kierejsza. Jak zawsze w widowiskach FF wykorzystane zostaną nowoczesne technologie, w tym barwne wizualizacje, współczesne aranżacje i zaskakujące rozwiązania sceniczne. Spektakl dla całych rodzin, seniorów i dzieci oraz dla wszystkich, którzy kochają Operetkę. Wspaniała zabawa dla widzów od 6 do 106 lat! Scenariusz, reżyseria, kierownictwo muzyczne: Mikołaj Blajda, produkcja: Sylwia Lorens.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


40-LECIE ZESPOŁU POD BUDĄ
Data:07 marca 2018 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Auditorium Maximum UJ, ul.Krupnicza 33
Cena:

110 zł, 130 zł, 150 zł (w zależności od miejsca)

Koncerty: 40-lecie Zespołu Pod Budą

Uwagi:

40-lecie Zespołu Pod Budą
 
Zespół wyłonił się w 1977 roku z krakowskiego kabaretu studenckiego o tej samej nazwie. Do dzisiaj dał kilka tysięcy koncertów w kraju i zagranicą (USA, Kanada, Australia, ZSRR), nagrał wiele płyt ( złote i platynowe) , znanych przynajmniej dwóm pokoleniom Polaków. Teksty i muzyka Andrzeja Sikorowskiego, także kompozycje Jana Hnatowicza tworzą niepowtarzalny i rozpoznawalny od pierwszego dźwięku charakter tej formacji.

(Materiały promocyjne organizatora)

Wystąpią:
Andrzej Sikorowski – śpiew, gitara, mandolina, prowadzenie
koncertu
Anna Treter - śpiew, instrumenty klawiszowe
Marek Tomczyk - gitary
Andrzej Żurek - gitara basowa
gościnnie: Adam Niedzielin - instrumenty klawiszowe
Wojciech Fedkowicz – perkusja

ZAPRASZAMY !

 


KIEPURA FOREVER
Data:08 marca 2018 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

100 zł, 140 zł (w zależności od miejsca)

Kiepura Forever - Bilety

 

Uwagi:

8 marca 2018 r. o godz. 18.00 w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się wyjątkowy koncert pt. „Kiepura Forever”. Będzie to ekscytująca podróż przez życie największego polskiego tenora - Jana Kiepury. Opowieść o jego trudnych debiutach, odważnych wyborach i światowej karierze zaprezentuje Państwu Gospodarz Gali - Jacek Cygan.

Najpiękniejsze arie operetkowe, duety i piosenki z repertuaru Jana Kiepury i Marty Eggerth zaśpiewają: Wiesław Ochman, Jacek Wójcicki, Leszek Świdziński, Beata
Rybotycka oraz Iwona Tober. Solistom towarzyszyć będzie Orkiestra Straussowska OBLIGATO pod dyrekcją Jerzego Sobeńko.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Prezentowane informacje mają charakter orientacyjny
i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa.

Tworzenie stron - Fabryka Stron Internetowych Sp. z o.o. CMS - FSite

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij