Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej "NOWOROCZNA WIELKA GALA OPERETKOWO-MUSICALOWA"
Data: 06 stycznia 2019 r.
Miejsce: Centrum Kongresowe ICE Kraków


ŚWIATOWY PROJEKT 10 TENORÓW
Data: 15 marca 2019 r.
Miejsce: Centrum Kongresowe ICE KrakówRynek Główny 9 (Pasaż Bielaka)
31-042 KRAKÓW

/+48 12/ 422-89-45
/+48 12/ 421-23-43

/+48 12/ 422-66-97

biuro@filmotechnika.com.pl
PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW

Najświeższe informacje również na: facebook.com/filmotechnikabilety


Spektakl kabaretowy "ŚWIĘTA ZA PASEM"
Data:14 grudnia 2018 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Piwnica Pod Baranami, Rynek Główny 27
Cena:

50 zł

Uwagi:

 14 grudnia tj. piątek - Piwnica Pod Baranami -  kostiumowy spektakl kabaretowy z piekną piosenką i z humorem pt. „ŚWIĘTA ZA PASEM".

Obsada: Dorota Helbin, Paula Maciołek, Ewa Warta-Śmietana, Adrian Domarecki, Krzysztof Drozdowski

Muzyka: Małgorzata Westrych

 

ZAPRASZAMY !


Polskie Towarzystwo Straussowskie zaprasza na koncerty z cyklu "WIECZÓR ZE STRAUSSEM"
Data:15 grudnia/2018
Godzina:18:00
Miejsce:Dom Polonii, Rynek Główny 14
Cena:

50 zł

 

DO HISTORII DYNASTII STRAUSSÓW
Uwagi:

Koncerty w wykonaniu: Orkiestry Straussowskiej OBLIGATO pod dyr.Jerzego Sobeńiko oraz zaproszonych solistów

Gość specjalny: Sebastian Marszałowicz

W programie koncertów: najpiękniejsze walce, polki, galopy kompozytorów wiedeńskich, zwłaszcza dynastii Straussów

ZAPRASZAMY !


TREvoci - CHRISTMAS CONCERT
Data:21 grudnia 2018 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

100 zł, 120 zł, 140 zł (w zależności od miejsca)

 

Uwagi:
TRE VOVI - tenorzy: VOYTEK SOKO, MIKOŁAJ ADAMCZAK, MIŁOSZ GAŁAJ
Tenorzy, artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Zapraszamy na koncert pełen emocji, porywający serca i duszę w magiczną podróż wokół Świąt Bożego Narodzenia. "Cicha noc", "Lulajże Jezuniu", "Ave Maria", "White Christmas" czy "Jingle Bells" to tylko kilka z propozycji na ten wyjątkowy wieczór, jakie zespół TREvoci przygotował dla Państwa. Wszystko to w symfonicznych aranżacjach i magii świateł, które towarzyszą głosom śpiewaków.
 
Każdy z członków zespołu TREvoci ma własną karierę na scenie operowej, ale uwielbiają śpiewać razem. Koncertowe spotkania z publicznością są dla nich wyzwaniem, nawet jeśli dzieli się scenę na trzech. A kiedy stają obok siebie, dzieje się magia. Przekonała się o tym publiczność na różnych scenach świata, m.in. w Chicago (Copernicus CENTER), Chiang Mai (Kad Theater - Thailand), Warszawie (Filharmonia Narodowa, Mazowiecki Teatr Muzyczny, Stadion Narodowy), Gdańsku (Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka), Poznaniu (Sala Ziemi MTP) czy Krakowie (Aleja Róż).
 

Tenorzy są na scenie uzupełniani przez orkiestrę kameralną składającą się z 20 instrumentalistów. Pomimo swojego kameralnego składu jest świetną alternatywą dla orkiestry symfonicznej i doskonale uzupełnia występ trójki tenorów. Orkiestrze przewodzi pianista, kompozytor i aranżer Darek Tarczewski. Publiczność oklaskująca TREvoci zawsze może liczyć na doskonałe orkiestracje, które wykorzystują pełen potencjał towarzyszącej tenorom orkiestry. Wszystkie aranżacje przygotowywane są specjalnie i wyłącznie dla tego projektu.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


WIELKA GALA SYLWESTROWA
Data:31 grudnia 2018 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

140 zł, 160 zł (w zależności od miejsca)

GALA SYLWESTROWA KRAKÓW

GALA SYLWESTROWA KRAKÓW - Bilety

 

Uwagi:

31 grudnia 2018 r. o godz.19.00 w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się Wielką Gala Sylwestrowa. Największe przeboje muzyki pop z repertuaru takich gwiazd jak: Sarah Brightman, Celine Dion, Barbra Streisand, Mireille Mathieu, Julio Iglesias, Andrea Bocelli, Elvis Presley, Freddie Mercury, Frank Sinatra, Louis Armstrong wykonają znakomici soliści: Monika Węgiel-Jarocińska, Debora Ranieri (Włochy), Yuliya Ponomar (Ukraina), Alexander Martinez (Filipiny) oraz Krzysztof Respondek, który będzie również gospodarzem tego wyjątkowego wieczoru. Solistom towarzyszyć będzie Orkiestra OBLIGATO pod dyr. Jerzego Sobeńko w połączeniu z Orkiestrą Rozrywkową eM Band pod dyr. Marka Malisza. W programie Gali Sylwestrowej nie zabraknie również polskich przebojów oraz muzyki tanecznej. Czeka Państwa niezapomniany wieczór. Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem: 12/421-23-43.

ZAPRASZAMY !


Opera Stanisława Moniuszki "HALKA" - UWAGA ! Opera przeniesiona na 9 marca 2019 r. !!!
Data:09 marca 2019 r. (NIE 5 stycznia 2019 r.)
Godzina:18:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

60 zł - 180 zł (w zależności od miejsca)

Szanowni Państwo

uprzejmie informujemy, że z przyczyn niezależnych od Organizatora, ulega zmianie termin wystawienia Opery HALKA w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Zamiast 05 stycznia 2019 r. o godz.18.00 spektakl odbędzie się 09 marca 2019 r. (sobota) również o godz.18.00 w Centrum Kongresowym.

Równocześnie informujemy, że zakupione bilety pozostają ważne. Można je również zwrócić w punktach sprzedaży gdzie zostały zakupione.

 

W przypadku pytań służymy informacją pod numerami: 12 421 23 43 oraz 664 464 840.

Za utrudnienia bardzo przepraszamy i zapraszamy 09 marca 2019 r.

 

 

 

 

Uwagi:

 "Halka" - opera legendarna, pierwszy i najbardziej znany sceniczny utwór Stanisława Moniuszki, którego dumnie zwiemy przecież ojcem polskiej opery.

Stanisław Moniuszko zaczął komponować swoją najsłynniejszą operę "Halkę" w 1846 roku w Wilnie, do libretta autorstwa warszawskiego poety Włodzimierza Wolskiego, twórcy poematu "Halszka", którego główny wątek stał się podstawą dzieła. Akcja "Halki" rozgrywa się na Podhalu pod koniec XVIII wieku. Tytułową bohaterką jest wiejska dziewczyna, uwiedziona przez bogatego panicza Janusza. Owocem ich miłości jest dziecko. Janusz porzuca jednak Halkę i żeni się ze szlachcianką równą sobie stanem. Dziewczyna zjawia się na jego ślubie z zamiarem podpalenia kościoła, ale rezygnuje z tej myśli. Zostawia swoje dziecko w przydrożnej kapliczce, a sama popełnia samobójstwo rzucając się do rzeki.

Wprowadzenie na scenę chłopskiej pary jako bohaterów było krokiem śmiałym i niezwykłym. Pierwsze przedstawienie "Halki" w Warszawie w roku 1858 odniosło niewątpliwy sukces, a z biegiem lat sukcesy dzieła Moniuszki nieustannie rosły. Dziś tytuł ten stanowi klasykę, którą ma stale w repertuarze każdy polski teatr operowy. Z "Halki" pochodzą tak znane arie jak "Jako od wichru krzew połamany" i "Gdyby rannym słonkiem" Halki czy "Szumią jodły na gór szczycie" Jontka...

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej "NOWOROCZNA WIELKA GALA OPERETKOWO-MUSICALOWA"
Data:06 stycznia 2019 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

130 zł, 120 zł, 100 zł (w zależności od miejsca)

Uwagi:

KONCERT NOWOROCZNY - WIELKA GALA OPERETKOWO - MUSICALOWA

Zapraszamy Państwa na niezapomnianą podróż muzyczną przez najpiękniejsze historie miłosne operetki i musicalu. Artyści, którzy wystąpią w koncercie, reprezentują najwyższy poziom i z powodzeniem biorą udział w projektach międzynarodowych, gdzie odnoszą najwyższe sukcesy.

W programie koncertu, który trwa ponad dwie godziny, będzie można usłyszeć znane i lubiane arie operetkowe, musicalowe oraz tradycyjne pieśni narodowe Ukrainy. Całość wzbogacona jest pięknymi strojami oraz tańcem baletu i niezwykłym kunsztem 25 osobowej orkiestry. Czy może być coś piękniejszego niż uczucia wyrażane tańcem, muzyką i śpiewem? Na to pytanie odpowie Państwu właśnie ten koncert.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !

 


Grupa MoCarta i Orkiestra Akademii Beethovenowskiej - UNIWERSYTECKI KONCERT NOWOROCZNY
Data:06 stycznia 2019 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Auditorium Maximum UJ, ul.Krupnicza 33
Cena:

120 zł, 140 zł, 150 zł (w zależności od miejsca)

 

Uwagi:

Wszystkie znane zespoły chcą nagrać płytę z dopiskiem "symfonicznie", zatem i Grupa MoCarta nie może zostać w tyle!  Różnica polega na tym, że  Z batutą i MoCartem to projekt grany na żywo w filharmoniach w całej Polsce, w którym kwartet smyczkowy rozrasta się do rozmiarów orkiestry  i tym samym musi podporządkować się dyrygentowi. W koncercie orkiestra filharmonii i muzycy kwartetu stają się jedną wielką Grupą MoCarta, prezentującą największe przeboje muzyki klasycznej w niecodziennych wersjach. Widzowie usłyszą wszystkie instrumenty w partiach brawurowo żartobliwych i zobaczą dobrze znanych sobie muzyków orkiestry w rolach znacznie wykraczających poza ramy klasycznych wykonań filharmonicznych. W programie pojawią się również trzy wyjątkowo utalentowane i piękne solistki: Ewa Harasimiuk - puzon, Agnieszka Kowaluk - mezzosopran, Joanna Makarczuk - kontrabas. Cały wieczór poprowadzi znany z programu Z batutą i humorem Maciej Niesiołowski, który będzie dyrygować w równym stopniu orkiestrą, co widownią oraz zaprezentuje się jako instrumentalista. Grupie MoCarta towarzyszyć będzie Orkiestra Akademii Beethovenowskiej- jeden z czołowych polskich zespołów symfonicznych młodego pokolenia. Tworzą go najwybitniejsi studenci i absolwenci europejskich wyższych szkół muzycznych.Muzycy orkiestry przedstawią pełnie możliwości swoich instrumentów - również te dźwiękonaśladowcze, a panowie z Grupy MoCarta przekroczą ramy swojej codziennej działalności kabaretowej. Ponieważ muzykę można podzielić jedynie na dobrą i złą, gospodarze koncertu wybrali dla słuchaczy utwory reprezentujące tylko pierwszy nurt a cały koncert będzie fantastyczną zabawą nie tylko dla widzów, lecz także dla muzyków orkiestry.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Teatr KOMEDIA - "ŻONA POTRZEBNA OD ZARAZ"
Data:07 stycznia 2019 r.
Godzina:17:00 i 20:00
Miejsce:Teatr im. Juliusza Słowackiego
Cena:

70 zł - 140 zł (w zależności od miejsca)

Bilety na spektakl ŻONA  POTRZEBNA OD  ZARAZ - spektakl warszawskiego Teatru Komedia, M. Pakulnis, K. Halejcio, W. Książkiewicz, M. Wójcik, P. Sadowski, M. Troński - Wrocław - 08-10-2018

Uwagi:

Cóż gorszego od posiadania żony może spotkać mężczyznę? – Chyba tylko brak żony. Szczególnie jeśli jej posiadanie jest warunkiem do osiągnięcia lukratywnego awansu zawodowego, a nasz szef osobiście pragnie ją poznać podczas kolacji w naszym domu… Zatem – żona potrzebna od zaraz!!! Jednak okazuje się, że od posiadania żony lub jej braku, mężczyznę może spotkać jeszcze coś dużo gorszego – posiadanie kilku żon… I to nie do końca swoich. Do tego jednocześnie w tym samym miejscu. Ba, wręcz przy jednym stole – naprzeciwko szefa i jego żony, którzy są bardzo konserwatywnym małżeństwem… Smacznego! Katastrofa zbliża się nieuchronnie, a kariera nieuchronnie się oddala. Jednak nie raz już zdarzało się, że sprytna żona potrafi uratować męża z najcięższych opresji. A kilka żon i to jeszcze nie swojego męża? Kto wie, może awans jeszcze nie jest stracony?

Żona potrzebna od zaraz… Edwarda Taylora to znakomita, inteligentna komedia pełna błyskotliwego humoru słownego i sytuacyjnego.
To gwarancja zabawy pełnej śmiechu oraz odrobiny ironii i uszczypliwości pod adresem każdego z nas.

Spektakl dla widzów od 15 roku życia

Obsada: Klaudia Halejcio, Weronika Książkiewicz, Maria Pakulnis, Magdalena Wójcik, Przemysław Sadowski, Marcin Troński

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Koncert " ITALIANO VERO IN LOVE " - TRIO BOFFELLI w Krakowie !
Data:19 stycznia 2019 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Kijów Centrum, al.Krasińskiego 34
Cena:

45 zł, 55 zł (w zależności od miejsca)

Bilety na koncert Italiano Vero – Trio Boffelli w Krakowie - 19-01-2019

Uwagi:

Italiano Vero – Trio Boffelli

Koncert muzyki włoskiej


Trio Boffelli to zespół złożony z trzech barwnych, różnych od siebie, ale jednocześnie bliskich sobie muzyków, którzy zakochani we włoskiej muzyce postanowili się nią dzielić.
Trio jest inwestycją rodzinną - Alberto Boffelli i Diego Boffelli są kuzynami, natomiast Maja Słoniowska Boffelli jest od niedawna małżonką Alberto.
Podczas koncertu zespół prezentuje włoskie utwory we własnych, oryginalnych aranżacjach. Repertuar obejmuje znane i lubiane piosenki (Volare, Felicità, Un Italiano vero), a także te mniej znane utwory z festiwalu San Remo z lat 50`, 60` i 70`. Od melodii romantycznych, czasem melancholijnych, po energiczne i żywiołowe rytmy, które zapewniają wieczór pełen dobrej zabawy i chwil wzruszenia.

Dodatkową atrakcją koncertu są opowieści o naturze prawdziwych Włochów i anegdoty z życia we włosko-polskiej rodzinie. Publiczność dowie się również za co Włosi najbardziej kochają Polskę i jak odnajdują się w jej realiach. Zespół koncertował już w przeróżnych miejscach Europy – od Barbera Italiana w Mediolanie, Festiwalu Win w Pitigliano, poprzez festiwal Mercado Italiano we Francji i arabską Teterię w Almerii. Ostatnie dwie trasy koncertowe w Polsce spotkały się z niezwykle żywą i ciepłą reakcją publiczności. Muzycy zachęceni przyjazną atmosferą podczas koncertów chcą odwiedzać Polskę ze swoją muzyką jak najczęściej.

Maja Słoniowska Boffelli– wokalistka, absolwentka wydziału wokalnego Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu.

Alberto Boffelli – kontrabasista, absolwent Conservatorio Giuseppe Verdi w Mediolanie.

Diego Boffelli – perkusista, gitarzysta i wokalista z doświadczaniem w wielu zespołach muzycznych.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !

 


Russian National Ballet - JEZIORO ŁABĘDZIE -
Data:29 stycznia 2019 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

70 zł, 90 zł, 120 zł, 150 zł, 170 zł (w zależności od miejsca)

Jezioro łabędzie - RUSSIAN NATIONAL BALLET - Kraków

Bilety na spektakl Jezioro łabędzie - RUSSIAN NATIONAL BALLET - Kraków - 29-01-2019

Uwagi:

„Jezioro łabędzie” to największy fenomen w literaturze baletowej; synonim klasycznego piękna i wykonawczej perfekcji. Historia księżniczki zaklętej w łabędzia opowiada o prawdach uniwersalnych. Wszystko to, co niesie ze sobą ta przepiękna muzyka, perfekcyjny taniec i sama baśniowa opowieść mówiąca o walce dobra ze złem, o ludzkich namiętnościach, o zdradzie, bólu i potędze miłości, uczuciu przekraczającym granice życia i śmierci – sprawi, że widz wzruszy się i dozna niebywałego uniesienia. Muzyka oddająca w niepowtarzalny sposób baśniowy klimat akcji i romantyzm jej treści, a choreografia nasycona subtelnym liryzmem i poetycką fantastyką – to zapowiedź wieczoru pełnego doznań, emocji i „czegoś”, co z pamięci nigdy nie uleci.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


GEORGE GERSHWIN - Kolejne biografie
Data:31 stycznia 2019 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Teatr Ludowy - Kraków
Cena:

50 zł

Muzyczne widowisko biograficzne. Big Band Krak, Karolina Wieczorek, Kwartet Bonjour.

Uwagi:
Karolina Wieczorek, Big Band Krak oraz Kwartet Smyczkowy Bonjour zapraszają na koncert pt. "George Gershwin- kolejne biografie", poświęcony pamięci wybitnego kompozytora amerykańskiego.
 
Karolina Wieczorek- absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach oraz wydziału wokalno- aktorskiego w Krakowie, w klasie dr Katarzyny Oleś- Blacha. Zdobywczyni wielu nagród i wyróżnień. Nieprzeciętna biegłość głosu, którą posiada predysponuje ją do wykonywania skomplikowanych partii koloraturowych dzieł m.in. Haendla, Vivaldiego, Purcella, Mozarta, Donizettiego, Rossiniego, Belliniego.
Big Band Krak powstał w roku 1998 w Wieliczce z inicjatywy trębacza Władysława Chorobika. Podstawową część repertuaru zespołu stanowią standardy jazzu big bandowego i muzyki rozrywkowej z lat 30-tych i 40-tych, wzbogacane o coraz szerszy wachlarz klasyków wykonawców oraz kompozytorów ostatnich dekad. Na przestrzeni lat zespół współpracował z TVP, TVN oraz Radiem Kraków. Obecnie BBK działa pod dyrekcją jednego z jego pierwotnych współtwórców- Stanisława Olko.
 
Kwartet Smyczkowy Bonjour działa od 2009, a z Big Bandem Krak jest związany od 2012 roku. Szeroki program Kwartetu obejmuje zarówno standardy muzyki klasycznej, jak i rozrywkowej. Zespół ma na swoim koncie współpracę z Bruk-Bet, Jeronimo Martins czy Volvo. Grał również na Krakowskich Wiankach i Festiwalu Muzyki Filmowej, a także był zespołem witającym papieża Franciszka na lotnisku w Balicach podczas ŚDM.
 
Reżyseria oraz kierownictwo artystyczne: Stanisław Olko.
(Materiały promocyjne organizatora)
ZAPRASZAMY !

 


KARNAWAŁ ze STRAUSSEM
Data:02 lutego 2019 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

50 zł, 60 zł, 70 zł, 80 zł, 90 zł, 100 zł (w zależności od miejsca)

 NEWS ORKIESTRA OBLIGATO

 

Uwagi:

KARNAWAŁ ze STRAUSSEM

Występują: IWONA SOCHA,  JAKUB OCZKOWSKI

ORKIESTRA STRAUSSOWSKA "OBLIGATO" pod dyrekcją JERZEGO SOBEŃKO

Prowadzenie: JOLANTA SUDER

Gość specjalny: EDUARD STRAUSS (Wiedeń)

 

ZAPRASZAMY !


MACIEJ MALEŃCZUK+ "Rhythm section"
Data:09 lutego 2019 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Opera Krakowska, ul.Lubicz 48
Cena:

140 zł

  Malenczuk_internet

Uwagi:
MALEŃCZUK + "Rhythm section" to koncert, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań Artysty uzupełniony sekcją rytmiczną. Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak i późniejszych dokonań Maćka, które zyskały mu olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności. Bliski bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu - po prostu Maleńczuk w czystej postaci. TEN, o którym się mówi nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny - bo takie jest życie! Nie zabraknie więc pieśni: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno. Słynny już MALEŃCZUK SOLO z kolegami z sekcji rytmicznej to najnowsza wersja Show, aby urozmaicić i podzielić się przestrzenią na scenie. Do tego oryginalny styl gry na gitarze i nieskażona niczym Wolność Słowa.
Materiały promocyjne organizatora)
ZAPRASZAMY !


WIELKA GALA WIEDEŃSKA - Koncert Charytatywny na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii "Cor Aegrum"
Data:13 lutego 2019 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

120 zł, 80 zł, 60 zł, 40 zł (w zależności od miejsca)

 NEWS

Uwagi:

Będzie to podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia, magicznego świata operetki, gdzie rozbrzmiewać będą najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa i nie tylko...

Znamienite kompozycje w wykonaniu Orkiestry Straussowskiej OBLIGATO pod dyrekcją Jerzego Sobeńko oraz zaproszonych solistów  przeniosą słuchaczy do ojczyzny walca oraz stworzą wspaniałą muzyczną ucztę w ten chłodny, lutowy wieczór.

Salę widowiskową  po raz kolejny wypełni atmosfera wiedeńskich koncertów, którą bez wątpienia stworzą najwyższej klasy artyści : Edyta Piasecka - sopran,  Iwona Socha - sopran,  Sławomir Naborczyk - tenor,  Sebastian Marszałowicz - bas.

Scenariusz i prowadzenie: Jolanta Suder

ZAPRASZAMY !


IRENA SANTOR - koncert "Ty i Walc Embarras"
Data:17 lutego 2019 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Auditorium Maximum UJ, ul.Krupnicza 33
Cena:

130 zł

Bilety na koncert Irena Santor - Koncert Ireny Santor "Ty i walc Embarras" w Krakowie - 17-02-2019

Uwagi:

IRENA SANTOR - niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki - z koncertem  "Ty i walc Embarras". W programie usłyszymy znane i lubiane przeboje Artystki, piosenki z okrytej platyną płyty "Kręci mnie ten świat" oraz najnowszej płyty "Punkt widzenia", która entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, zdobyła także serce i uznanie publiczności. Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. "Tych lat nie odda nikt", "Powrócisz tu", "Już nie ma dzikich plaż", "Embarras". Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu - ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku , a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą...Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje Artystki. Irena Santor wystąpi z towarzyszeniem zespołu muzycznego  w składzie:  Mariusz Dubrawski - fortepian, Wojciech Ruciński - kontrabas, Grzegorz Poliszak - perkusja.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Spektakl "DWOJE NA HUŚTAWCE"
Data:18 lutego 2019 r.
Godzina:17:00 i 20:15
Miejsce:Teatr Bagatela, Kraków
Cena:

70 zł - 120 zł

Uwagi:

Anna Dereszowska i Mikołaj Roznerski w romantycznym spektaklu komediowym

Spektakl „Dwoje na huśtawce” to romantyczna, zabawna, a jednocześnie przejmująca historia dwójki nieznajomych – Gizeli Moscy i Jurka Rajskiego, którzy trafili na siebie w przełomowych momentach swojego życia. A życie – jak wszyscy doskonale wiemy - często przypomina huśtawkę – wieczną sinusoidę emocji, pragnień i marzeń...

Raz szczerość, raz kłamstwo. Raz miłość , raz nienawiść. Raz niewypowiedziane szczęście, a raz głęboki smutek. Od wspólnych oddechów do całkowitego braku zrozumienia jest tylko jeden mały krok, a za chwilę znów euforia! Raz wesoło, dwa – ból brzucha ze śmiechu. Oglądając z boku, jest to bardzo śmieszne. Zwłaszcza, gdy obserwatorem jest William Gibson, obdarzony niezwykłym poczuciem humoru dramaturg amerykański. Bohaterami sztuki jest dwoje trzydziestolatków pochodzących z różnych środowisk, różnych miast, mających za sobą małżeństwa i romanse. W naszym przedstawieniu wcielają się w nich Anna Dereszowska i Mikołaj Roznerski. Co wyniknie z takiego spotkania? Wielka miłość, czy banalne rozczarowanie? Odpowiedź na te pytania znajdziecie w naszym przedstawieniu. A my sami, trochę mądrzejsi, w dalszym ciągu pozostaniemy na naszych huśtawkach...

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Koncert - JANUSZ RADEK z ZESPOŁEM
Data:24 lutego 2019 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Auditorium Maximum UJ, ul.Krupnicza 33
Cena:

130 zł

 

RADEK- INTERNET
Uwagi:

Od początku swojej artystycznej działalności Janusz Radek odważnie zagłębiał się i poznawał coraz to nowsze muzyczne przestrzenie. W koncercie z zespołem w przystępny, poruszający, ale jednocześnie odkrywczy sposób przedstawia widzom dotychczasową drogę. Nie zabraknie więc utworów, które już od długich lat kojarzone są przez odbiorców z nazwiskiem Janusza Radka, takie jak „Kiedy U-kochanie”,”Dziękuję za miłość”, „Groszki i róże”, „Na moście w Avignone”, czy wreszcie „Dziwny jest ten świat” oraz „Domek bez adresu”. Artysta zaprasza tym programem także do wspólnej podróży przez ostatnie projekty muzyczne. Znajdują się tam bowiem kompozycje, które dzięki magnetycznemu wokalowi Radka pozwalają słuchaczom doznać wyjątkowych emocji, ożywić najpiękniejsze wspomnienia i zapomnieć na chwilę o tym, co jest poza wybrzmiewającymi „tu i teraz” dźwiękami. W programie znajdzie się bowiem m.in. piosenka „Żałuję każdego dnia bez Ciebie” oraz kilka piosenek z kultowych już domówek- spotkań Janusza Radka z fanami na facebooku. Dzięki takiej muzycznej różnorodności programu, Januszowi z zespołem udaje się poruszyć widzów znużonych powtarzalnością muzyki popularnej, zachwycić odbiorców poszukujących oryginalności i świeżości w nowych aranżacjach najbardziej znanych utworów, jak również wzruszyć słuchaczy, którzy w trakcie koncertu pragną doświadczyć przede wszystkim wyjątkowych emocji. Artysta nie zapomina także o tych odbiorcach, którzy od wielu lat, z niesłabnącym zachwytem, wsłuchują się w jego najbardziej znane utwory.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Spektakl "GOŁO i WESOŁO"
Data:09 marca 2019 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Kijów Centrum, al.Krasińskiego 34
Cena:

95 zł, 110 zł (w zależności od miejsca)

Goło i wesoło
Uwagi:

„Goło i wesoło” to opowieść o kilku bezrobotnych mężczyznach z małego miasteczka w Polsce, którzy postanawiają założyć grupę striptizerską i zarabiać na występach dla miejscowych kobiet. Panowie z "Napalonych nosorożców" - ..bo tak nazywa się grupa - są niezdarni i kompletnie nieseksowni. Za chudzi, za grubi, nieśmiali i nieudolni, a swoje opory przełamują na naszych oczach !!
Jesteśmy świadkami komicznych prób ”baletowych”, podczas gdy podstaw profesjonalnego striptizu uczy ich tancerka o imieniu Wanda.
Spektakl wieńczy spektakularny finał w wykonaniu „Napalonych Nosorożców”, którzy na scenie, przed publicznością rozbierają się z taką swobodą, jakby robili to od urodzenia. A piękniejsza część widowni zadaje sobie pytanie - „ Ile dzisiaj z siebie zdejmą ?!”…

(Materiały promocyjne organizatora)

Obsada (wymiennie):
Radosław Pazura, Mirosław Zbrojewicz
Tomasz Sapryk, Jacek Kopczyński, Jerzy Gudejko
Adam Adamonis, Maciej Mikołajczyk,
Jacek Lenartowicz, Henryk Gołębiewski 
Olga Borys, Elżbeta Lenska, Jarosław Domin

ZAPRASZAMY !


Spektakl "DZIWNA PARA"
Data:10 marca 2019 r.
Godzina:16:00 i 19:00
Miejsce:Kijów Centrum, al.Krasińskiego 34
Cena:

95 zł, 110 zł (w zależności od miejsca)

Uwagi:
To legendarny hit Broadway'u, a jego autor jest jedynym żyjącym pisarzem, który ma na Broadway'u teatr swego imienia. Jest także najczęściej grywanym komediopisarzem amerykańskim na świecie, przy czym niemal wszystkie jego sztuki zostały przeniesione na ekran również w kinie cieszą się zawrotnym powodzeniem.
 
W polskiej wersji zobaczycie nasz rodzimy, wspaniały duet komediowy- Artura Barcisia i Cezarego Żaka, którzy wydają się tak różni, jak różni są bohaterowie "Dziwnej pary". A są to: Oskar - kochający uroki życia dziennikarz sportowy, racjonalista i niepoprawny bałaganiarz- co w końcu doprowadza do rozstania żoną i jego żywe zaprzeczenie, domator, pedant, hipochondryk i histeryk Feliks, którzy spotykają się na cotygodniowych partiach pokera. Kiedy małżeństwo Feliksa również się rozpada, Oskar w trosce o jego los proponuje mu, żeby się do niego wprowadził. To, co z tego wynika, zderzenie dwóch krańcowo odmiennych charakterów, jest tak zabawne, dowcipne i ciepłe, że skłoniło Dudka Dziewońskiego jednego z naszych najznakomitszych artystów kabaretowych i znawcę lekkiego repertuaru do stwierdzenia: "Neil Simon wie o komedii wszystko!" 
(Materiały promocyjne organizatora)
 
Obsada (wymiennie): Artur Barciś, Cezary Żak, Witold Wieliński, Wojciech Wysocki, Piotr Skarga, Agnieszka Michalska/Katarzyna Żak, Viola Arlak
 
ZAPRASZAMY !

 


ŚWIATOWY PROJEKT 10 TENORÓW
Data:15 marca 2019 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

110 zł, 120 zł, 140 zł (w zależności od miejsca)

Uwagi:

10 Tenorów: Bartosz Kuczyk, Mariusz Adam Ruta, Mirosław Niewiadomski, Dymitro Foszczanka, Volodymir Holkin, Sergiy Hurets, Yury Kovalcuk, Anatoly Pohrebnoy, Petro Cheliali, Petro Cheliali

10 śpiewaków, Polaków i Ukraińców, zaśpiewa przeboje operetkowe i musicalowe, a także wykona muzykę estradową, łącząc repertuar światowy z utworami kompozytorów polskich i ukraińskich. Unikalny projekt, kryjący się pod hasłem "10 TENORÓW", to nie tylko most wokalny między dwoma krajami - to także nowe słowo (a raczej - nuta) w historii muzyki popularnej.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !

Koncert zepołu "POD BUDĄ" oraz ANDRZEJA i MAI SIKOROWSKICH
Data:17 marca 2019 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

85 zł, 115 zł, 135 zł, 155 zł (w zależności od miejsca)

Uwagi:

Znakomite połączenie 2 niepowtarzalnych projektów w 1 koncercie! Jubileusz 40 – lecia Zespołu Pod Budą, oraz wyjątkowa muzyka Zespołu Andrzeja i Mai Sikorowskich.

 
Wystąpią:
Zespół POD BUDĄ:
Andrzej Sikorowski - śpiew, gitara, mandolina,  prowadzenie koncertu
Anna Treter- śpiew, instrumenty klawiszowe
Marek Tomczyk- gitary
Andrzej Żurek- gitara basowa
Zespół Andrzeja i Mai Sikorowskich:
Andrzej Sikorowski - gitara, śpiew, prowadzenie koncertu
Maja Sikorowska - śpiew
Gertruda Szymańska - perkusja
Jacek Królik - gitary
Tomasz Kupiec- kontrabas
 
POD BUDĄ:
Zespół wyłonił się w 1977 roku z krakowskiego kabaretu studenckiego o tej samej nazwie. Do dzisiaj dał kilka tysięcy koncertów w kraju i zagranicą (USA, Kanada, Australia, ZSRR), nagrał wiele płyt ( złote i platynowe) , znanych przynajmniej dwóm pokoleniom Polaków. Teksty i muzyka Andrzeja Sikorowskiego, także kompozycje Jana Hnatowicza tworzą niepowtarzalny i rozpoznawalny od pierwszego dźwięku charakter tej formacji.
 
ZESPÓŁ ANDRZEJA I MAI SIKOROWSKICH:
W programie piosenki Andrzeja Sikorowskiego, wokalisty, wieloletniego lidera Grupy pod Budą i autora większości jej utworów, tym razem w duecie z córką artysty, Mają Sikorowską, przy wsparciu jednego z najlepszych polskich gitarzystów Jacka Królika oraz Gertrudy Szymańskiej i Tomasza Kupca. Artysta przeprowadza widzów przez świat swoich największych przebojów napisanych dla grupy Pod Budą, czy śpiewanych poza nią oraz pochodzących z trzech wspólnie nagranych z Mają płyt (Kraków, Saloniki, Sprawa rodzinna, Okno na Planty).
(Materiały promocyjne organizatora)
ZAPRASZAMY !

 


ROCK POEZJI - gwiazdy polskiej strony rockowej z towarzyszeniem orkiestry FF
Data:20 marca 2019 r.
Godzina:19:30
Miejsce:Kijów Centrum, al.Krasińskiego 34
Cena:

75 zł

Współczesne wersje utworów Stachury, Kaczmarskiego, Cohena i Dylana, gwiazdy polskiej sceny rockowej

 

Uwagi:

Filharmonia Futura zaprasza na "Rock Poezji". Piękne i głębokie poetyckie teksty Stachury, Kaczmarskiego, Cohena i Dylana w rockowych interpretacjach Damiana Ukeje Ernesta Staniaszka i Jarka Wista z towarzyszeniem orkiestry FF. Wieczór dla koneserów niebanalnej muzyki z przesłaniem. Dynamiczne, uwspółcześnione wersje utworów w aranżacjach z pogranicza akustycznego rock'a. Trzech niepokornych gentelman'ów, tym razem w nienagannie skrojonych garniturach wprowadzi Was w świat romantycznych, intymnych tekstów najwybitniejszych twórców poezji śpiewanej. Scenariusz, reżyseria, aranżacje, kierownictwo artystyczne: Mikołaj Blajda, produkcja: Sylwia Lorens.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !

 


NAJPIĘKNIEJSZE MELODIE ŚWIATA - klasycznie i humorystycznie
Data:24 marca 2019 r.
Godzina:17:00
Miejsce:Filharmonia Krakowska, ul.Zwierzyniecka 1
Cena:

40 zł, 65 zł, 95 zł (w zależności od miejsca)

Bilety na koncert Najpiękniejsze Melodie Świata - Klasycznie i humorystycznie w Krakowie - 24-03-2019

Uwagi:
Wystąpią  soliści Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie i Teatru Wielkiego w Łodzi: Eweliny Hańskiej - sopran, Danuty Dudzińskiej - sopran, Wiesława Bednarka - baryton, Krzysztofa Marciniaka - tenor oraz zobaczymy piękne układy choreograficzne w  wykonaniu solistów baletu Teatru Wielkiego w Łodzi, a wszystkim artystom towarzyszyć będzie  orkiestra kameralna pod dyrekcją Bogny Dulińskiej.  Całość poprowadzi Andrzej Zborowski. Podczas ponad dwugodzinnego koncertu / z krótką przerwa / " Najpiękniejsze melodie świata " usłyszymy wiele pięknych światowych kompozycji jak również arie i duety z największych oper, operetek i musicali. Chcemy zwrócić Państwa uwagę na balet, który zaprezentuje się m.in. w "Tańcu hiszpańskim" Piotra Czajkowskiego "Jezioro łabędzie", w polce Johanna Straussa "Auf der Jagd", "Can canie" Jacquesa Offenbacha...
(Materiały promocyjne organizatora)
 
ZAPRASZAMY !

GRUPA MOCARTA i PRZYJACIELE - 25 Lat Razem
Data:24 marca 2019 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Centrum Kongresowe ICE Kraków
Cena:

90 zł, 110 zł, 140 zł, 160 zł (w zależności od miejsca)

Bilety na kabaret Grupa MoCarta i Przyjaciele – 25 lat razem w Krakowie - 24-03-2019

Uwagi:

   Od połowy lat 90. dostarczają rozrywkę na najwyższym poziomie. Wywołują uśmiech na twarzach największych malkontentów i przyprawiają o łzy wzruszenia prawdziwych twardzieli. Dobrze znana polskiej publiczności Grupa MoCarta wystąpi 24 marca w ICE Kraków na specjalnym koncercie. Na scenie pojawią się bowiem wyjątkowi goście, którzy towarzyszą zespołowi od 25 lat, m.in.: Katarzyna Żak, Andrzej Poniedzielski, Zbigniew Zamachowski, Jaromir Nohavica.

  Kogo zobaczymy i usłyszymy w Krakowie oprócz zespołu?
Katarzyna Żak, śpiewająca aktorka teatralna, telewizyjna oraz kabaretowa, która zaraża optymizmem i dobrą energią. Katarzyna Żak nie wie co to nuda, a na marcowe złe humory i szare dni ma swoje sposoby.
Zbigniew Zamachowski, człowiek wielu talentów, zaprosił Grupę MoCarta na deski teatralne, by tam wspólnie muzykować. 
Andrzej Poniedzielski, poeta, pieśniarz, konferansjer, autor tekstów piosenek, satyryk, humorysta, gitarzysta, który wbrew panującym opiniom, potrafi się uśmiechać.
Jaromir Nohavica, pisze teksty piosenek, komponuje, śpiewa, gra na gitarze i na heligonce. I ma to coś, czego nie można zdefiniować. Coś, czym hipnotyzuje publiczność podczas swoich koncertów w Czechach i Polsce. Grupa MoCarta będąca pod silnym wrażeniem talentu Jaromira Nohavicy spotka się z nim na scenie.  "Ah jo..." westchnął Krecik, z radością. 
            Swoją obecnością – ale wirtualną – koncert zaszczyci też m.in.: Grupa Mocarciątka, Włodzimierz Korcz i inni.
            Koncert "Grupa MoCarta i Przyjaciele" powstał, aby Państwo mogli choćby przez dwie godziny cieszyć się życzliwością i sympatią emanującą ze sceny. Każdy z Artystów podczas tego koncertu wykona ulubione utwory z własnego repertuaru, niektóre wspólnie z kwartetem. Grupa MoCarta również zagra to, co ma najlepszego. A wszystko w atmosferze przyjaźni, której nie da się ukryć.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Jazz Band MŁYNARSKI - MASECKI - koncert
Data:07 kwietnia 2019 r.
Godzina:18:00
Miejsce:Auditorium Maximum UJ, ul.Krupnicza 33
Cena:

110 zł, 130 zł (w zalezności od miejsca)

Bilety na koncert Jazz Band Młynarski – Masecki w Gdańsku - 23-02-2019

Uwagi:
"JAZZ BAND MŁYNARSKI - MASECKI" to zespół grający przedwojenny polski jazz. Wbrew obiegowej opinii, jazz nie trafił do Polski na falach słuchanego po kryjomu Radia Wolna Europa. Pierwsze polskie jazzowe utwory powstawały już pod koniec lat XX-stych ubiegłego wieku. Wybitni kompozytorzy tacy jak Henryk Wars, Jerzy Petersburski czy bracia Artur i Henryk Gold zasłuchani w płytach zza oceanu czy z Berlina tworzyli hity na potrzeby filmu, kabaretów, teatrów i rewii a także na zamówienie coraz liczniejszych wytwórni płytowych takich jak Columbia czy Syrena Record. W ten sposób do 1939 roku powstały tysiące kompozycji i nagrań z udziałem wybitnych instrumentalistów oraz śpiewaków i aktorów. Druga Wojna Światowa przekreśliła życiorysy, przerwała ciągłość i zakończyła okres "prosperity" młodego polskiego show biznesu, ale nie bezpowrotnie! Wybitny pianista Marcin Masecki razem z Janem Emilem Młynarskim powołali do życia zespół odwołujący się do starej tradycji polskich orkiestr jazzowych międzywojnia. W repertuarze Jazz-Bandu znalazły się utwory swingowe, w większości nieznane. Nie zabraknie też kilku wyjątkowych tang, z których autorstwa polscy kompozytorzy znani byli na całym świecie. Całe przedsięwzięcie skupione jest wokół ducha postaci Adama Astona - najwybitniejszego przedwojennego polskiego śpiewaka rozrywkowego oraz Henryka Warsa - najważniejszego polskiego przedwojennego pianisty, aranżera i kompozytora. Marcin z Jankiem niejako rekompensują stracone szanse całego pokolenia polskich artystów rozrywkowych, którzy w rozkwicie prosperity musieli uciekać, walczyć, ginąć, emigrować osierocając polską muzykęrozrywkową w niepowetowany sposób. Aranżacje Marcina i głos Janka nadającałości zupełnie nowy oddech, czyniąc tę muzykę aktualną i użytkową, do tańca i wzruszeń. 
(Materiały promocyjne organizatora)
 
ZAPRASZAMY !

Prezentowane informacje mają charakter orientacyjny
i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa.

Tworzenie stron - Fabryka Stron Internetowych Sp. z o.o. CMS - FSite

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij